Ombre Hair

Eskiden saçlarımızın dibi çıkınca bunalıma girer soluğu kuaförlerde alırdık.Sürekli bir dip boyası yaptırır saç bütünlüğünü korurduk.Şimdi ise durum biraz faklı artık dipleri çıkmış saç makbul.Dipleri koyu uçları açık saçları bu ara pek çok ünlü isimde gördük.Kimisinde hoş dururken kimisinde de basit bir görüntü çıkıyo ortaya.Ben en çok bu saçı Drew Barrymore ve Sarah Jessica Parker'a yakıştırıyorum.Saçlarımdan sıkıldığım şu günlerde denemem an meselesi:)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CONVERSATION

14 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Cnm şu sondaki SJP rengini denicem ben sanırım ya bu haftasonu ya sonra iice takmış durumdayım:)

  YanıtlaSil
 2. ben beğeniyorum gayet hoş duruyor bence bide mimin var tatlım bende:)

  YanıtlaSil
 3. Ya ben bu modele takmıştım kafayı üniversitenin ilk yıllarından. Bi kaç kuaföre sordum, "dip boyası yapmayın,uç boyası yapın" dedim ama dinlemediler beni:(
  Bak ne güzel bi model:)
  Zeto'm senin saçlar pek güzel ama bu da yakışır, böylesini de görmek isteriz sende:)

  YanıtlaSil
 4. En güzeli yine SJP'da! Ne kadar zevkli bir kadın bu, hayranım resmen zevkine...

  YanıtlaSil
 5. canım saclarını bıraz rengını acarsan ve de ucları da bır ton daha acıgına yaparsan sana da cok yakısır :) ama brz da rısklı bır model..

  YanıtlaSil
 6. sana herzman acık tonları daha cok yakııstırıyorum,üniversite hazırlık zmanındaki saçına dön canımmmm....

  YanıtlaSil
 7. Drew'da harika durmuş gerçekten ben de Chic'o'latte ile aynı fikirdeyim :))
  üniversite zamanı saçlarını bilmiyorum ama sana açık rengi daha çok yakıştırıyorum kesinlikle daha çekici duruyor...

  YanıtlaSil
 8. Hayatım dene dene ama çok koyuya kaçma tatlım:) Canım bende bi bunaldım şu ara napıcağımı şaşırdım gene saçıma sarıcam galiba:)

  Cemrecim biraz riskli ama bakalım bişiler yapıcam yenilenicem:)Sağol tatlım ben önceden o mimi cevaplamıştım ona saysak olur mu:)

  Sevgicim biz duramıyoruz ya illa bişeyle oynıycaz ya rengi ya modeli kısa süreli dayanabiliyo benim bünyem bakalım belki kahve olur açık ama düşün düşün bulamadım:))

  Moda Sanattır dimi ne yapsa yakışıyo:)

  Today ı am the stylish canım evet biraz riskli gerçi sonra gene kuaförün yolunu tutmak gerekir ben kendim boyadığım için böle iiydi ya:))

  Chicolatte canım o saçıma dönemem o bildiğin sarıydı:) Dur resimleri bulursam yarın koyıyım görsünler:) Canım bana yakışmıyo ki sarı:/

  touch the sky canım açık daha yumuşak yapıyo beni sanırım ondan off bu saç işi ne zormuş yaw:)

  YanıtlaSil
 9. Bizdeki dip boyası vakti gelmiş görünüm, bayağı bir dipte, saçın bir santim kadar koyu çıkması durumu. Buradakiler daha çok uç boyası yapılmış örnekler, yani dipteki koyu renkli kısım bayağı bir fazla. Birincisi ihmali ve bakımsızlığı, ikincisi ayrı bir trendi yansıtıyor bence...

  YanıtlaSil
 10. 3.fotodakı kımsse, hilkat garıbesi gibim olmus walla. hiç begenmedim. demek cok uzatmak riskli. uzun olun sac komık duruo.. ama drew ve sjp cok güzel. denenebilir..

  YanıtlaSil
 11. benimkiler de böyle bi 3 senedir, kendi rengimden keyfime göre mor, pembe ya da kırmızıya geçiyor :) kullanması da çok rahat üstelik ;)

  YanıtlaSil
 12. bence saçının bu renk tonu çok hoş..böyle bi saç tutturmuşken bozmamalısın.. hem bu sene kahveler modaymış:)) sanada çookk yakışıyor ayrıca;)
  * BuRCu *

  YanıtlaSil
 13. benim de zamanım geldi :) en son geçen sene yaptırmıştım, aralık ayında yine yaptıracağım. yaay! :)

  YanıtlaSil
 14. Google dan search edince buldum bu yazını zeto:) Vayyy be moda olmuş ha bakımsızlık :D Bense yerin dibine giriyordum adına ombre dedikleri şu zımbırtı yüzünden :)))

  YanıtlaSil