Hakan Yıldırım for Koton "Nowism"

“Nowism”…Hakan Yıldırım’ın Koton için hazırladığı, “hakan yıldırım for Koton” 2010-2011 Sonbahar Kış Koleksiyonunun ana teması...
100 özel parçadan oluşan tasarımlar, şimdi belirlenmiş Koton mağazalarında moda severlerle buluşmaya hazırlanıyor.
Şubat 2010’da gerçekleşen İstanbul Fashion Week’de moda tutkunlarıyla buluşan ve Koton müşterileri tarafından merakla beklenen “hakan yıldırım for Koton” Sonbahar & Kış koleksiyonu, Koton mağazalarında yerini aldı!

Koleksiyon, toplam 50 tasarımdan oluşuyor. Volanlı ve çizgili elbiselerden yeleklere, ceketlerden dar kesim pantalonlara kadar pek çok parçanın yer aldığı koleksiyon, günlük hayatta giyilebilir bir tarza sahip. Koleksiyonda griler, terrakotalar, asker yeşilleri, siyahlar, bordolar, fümeler; koton ve yün kumaşlarla kombinleniyor; tüvit kumaşlar, tarçın tonlarıyla birleşerek 2010-2011 kış modasının sıcaklığını yansıtıyor. Tatlı yeşil tonları, hardallar, koleksiyonu canlandıran renkler arasında. Kışlıkların soğuk ve mat havasını, tatlı kremit tonları yumuşatıyor ve göze hoş bir görüntü kazandırıyor. Koleksiyonda yer alan kışlık paltolardaki şık çizgi ve detaylar ise, günlük giyime uyarlanarak stil sahibi bir görünüm kazandırıyor.

Ben bu koleksiyonun tamamını görmek için sabırsızlanıyorum...

CONVERSATION

5 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. en son fotoğraftaki pelerin palto ne şahane zetom yaa akşam çıkışta ben bi bakiyim şu kotona:)

  YanıtlaSil
 2. Hayatım evet süper şeyler yapmış gene Hakan bayıldım bende git bakalım bulursan haber ver banada;)

  YanıtlaSil
 3. Hakan Yıldırım gerçekten çok başarılı, Koton ile olan işbirliği super bence. Bu sezonki koleksiyonundan birçok beğendiğim parça var ama özellikle de toprak rengi bir gömlek var ki benim acilen onu edinmem gerekiyor:))

  YanıtlaSil
 4. elbiseler çok başarılı. doğrusu bende sabırsızlandım en kısa zamanda koton ziyaret edesim geldi:)

  YanıtlaSil
 5. trends by sevi canım Kotona renk geldi gerçekten Hakanla süper şeyler oluyo sende bak hemen talipler çok bu ara:)

  Trendydolap canım bak bak zaten her kotonda yok bunlar sınırlı malesef.

  YanıtlaSil