Saç KestirmeSaçlarımın uçlarının püskül püskül olmasından dolayı bugün kestirme kararı aldım ve hatta şu satırları yeni kısa saçlarımla birlikte yazıyorum.Öle çok kısa değil öncelikle onu söliyim.Saçım nasıl olsun diye düşünürken bi baktım Hollywood camiasında öle upuzun saçlar yok hatta şu aralar kısacık saçlarla karşımıza çıkıyo ünlüler tabii o modeller yürek ister.Hemen kendime uygun bi model beğendim ve kendimi kuaförün ellerine bıraktım.Bazen 2 cm bile çok kesilmiş gelirken ben kalktım 4 parmak falan kestirdim ama inanın ona rağmen saçlarım pek canlanmadı.Kuaföre kalsa 8 parmak falan kesicek(benim cmlerler aram ii değil o yüzden parmakla anlatıyorum:) Velhasıl şu anda saçlarım kısa ama modern ama sağlıklı işte böle kendimi avutmaya başladım:)

CONVERSATION

7 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Fotoğrafını çekersin artık. Merak ettim ben =)

  YanıtlaSil
 2. hani fotoğraf zetom yaa :)

  YanıtlaSil
 3. iyidir kısa saç iyidir, her zaman daha modern durur, merak ettik nasıl durduğunu, yakında görürüz umarım.

  YanıtlaSil
 4. Harika! Kisa saca hasta biri var karsinda Zeto:)))
  O yuzden kesin begenirim:)

  YanıtlaSil
 5. AA çok merak ettim zeto yaa hemen fotolamalısın çatlarız=) kısa saç kesinlikle modern bende hiç cesaret edemem ama iyi yapmışsın hayırlı olsun çaçın=)

  NİL

  YanıtlaSil
 6. Ah ah sorma benımde saclar uzundu yıllardır. Kıyamadım hiç. sonra bır kestırdım kı nasıl rahtaladım saçlafım kendıne geldii yaw..Daha çaabuk uzamaya bşladı.. Kestırmeye devam

  YanıtlaSil
 7. komple kısaltmaya ne dersin saçlarını

  YanıtlaSil