Ana içeriğe atla

İnsanoğlu Kapalı Kutu

İnsanoğlu kapalı kutu derler ya aynen öle ne zaman ne olucağı belirsiz malesef.Uzun zaman önce göz kapağı düşüklüğüyle gittiğim doktorlar hala çare bulamazken bende tam anlamıyla kobay oldum.Beyin mr'ı çekilmesi sonucu kist çıktı,beyinciğimde sarkma çıktı kısacası çıktıda çıktı ama önemli bişey olmadığını söylediler.Başka bi doktora gittiğimde ise beni cuma günü nerdeyse ameliyata alıcaklardı.Benim salaklığımda cabası sürekli internetten hastalık araştırmamla ilgili oldu.Siz siz olun doktora gidip bişiler öğrenmeden internetten sakın araştırmaya kalkmayın.Benim bunu anlamam 4 günümü aldı ama o süre 4 ay gibi geldi.Ayrıca gittiğiniz her doktorada güvenmeyin kesip biçme meraklısı doktorlar çok ülkemizde.Üç gündür postlarıma ara vermiştim düzelen moralimle beraber yeniden aranıza dönüyorum artık:)

Yorumlar

 1. Geçmiş olsun Zetocum. En kısa zamanda kurtulman dileğiyle.

  YanıtlayınSil
 2. canım çok geçmiş olsun :( sağlık sektörü gerçekten tehlikeli tanıdığın yoksa yandın demektir :( özel hastanelerde çalışa çalışa çözdüm artık doktorları..

  YanıtlayınSil
 3. tatlım çok geşmiş olsun tekrardan, önemli bi şey olmadıına sevindiim öpüyoruum:)

  YanıtlayınSil
 4. çok geçmiş olsun zeto. bende hep derim ben türk hekimlerine emanet etmeyin:). benzer bişey benimde başıma gelmişti, yumurtalığımda olmayan bi kist yüzünden beni doktorun biri ameliyat edecekti, diğeri evli olmadığım halde tüp bebek yapacaktı:) neyseki konunun uzmanı bi prof'a gitmiştim de ellerinden kurtulmuştum. o nedenle gittiğin doktoru çok iyi araştır. tekrar geçmiş olsun.

  YanıtlayınSil
 5. Zetocummmmmmm çok geçmiş olsun. Allah sağlık şifa versin sana canım benim.

  YanıtlayınSil
 6. çok geçmiş olsun canım :( gülen yüzün solmasın emi:)

  YanıtlayınSil
 7. ayy canım benim ya!! bu aralar herkeste bir sorun var.. Açıkcası bende doktora gitmeye korkar oldum.. Umarım bir an önce eski sağlıgına kavusursun canım benim Allah acil şifalar versin ve yüzünden o güzel gülücükleri eksik etmesin..

  YanıtlayınSil
 8. Sound of the Rain teşekkürler canım.

  Zeynepcim malesef öyle amcam doktor o sağolsun valla yoksa yanmıştık.

  petitbeurre sağol hayatım neyseki önemli bişi değilmiş ama çok korkuttular bizi.

  pembe ajandanın sahibesi canım yaa seninde başına neler gelmiş valla öle benimde prof'a gidince herşey açıklığa kavuştu.Sağol canım.

  ennmoda teşekkürler canım iyiyim şimdi düzeldi herşey.

  @aysuncum çok teşekkürler artık nazar boncuğuyla gezer oldum bebekler gibi:)

  Chunlim bi sıkıntın varsa muhakkak git sonraya bırakma canım.Sağol hayatım iyiyim şimdi.

  YanıtlayınSil
 9. çok geçmiş olsun. kesinlikle nazar. :(

  YanıtlayınSil
 10. KELEBEkuS teşekkürler canım.Bizimkilerde öle diyo bakalım kolyeyi taktım artık bişi olmaması lazım:)

  YanıtlayınSil
 11. canm bnm ya çok çok geçmiş olsun allah acil şifa versin ...

  YanıtlayınSil
 12. Kuzum çok geçmiş olsun:((( Sağlık sektöründe olduğumdan iyi biliyorum birçok doktor bıçak parası aldığı için hemen ameliyat derler.Birkaç doktora gözükmeden sakın kulak asmayın söylenenlere:( Ayrıca internet sağlıkla ilgili olarak en kötü kaynak:(

  YanıtlayınSil
 13. Shewolfcum teşekkürler canım.

  Pridecım teşekkürler canım, öle valla 4 doktora gittim artık bunaldım hastane görmekten.Evet canım internet hem ii hem kötü valla.

  YanıtlayınSil
 14. Canımmmm kıyamam... :( ilk başları okuyunca korktum sonra rahatladım :) çok çok geçmiş olsn canım mucksss...

  YanıtlayınSil
 15. geçmiş olsun şekerim.
  aman göz bu onemli..Deli saçması doktorların sacma sapan hareketlerri..
  tez zamanda tum problemin ortadan kalkıcagına ınanıyorum.
  Sen içini ferah tut..

  YanıtlayınSil
 16. Katılıyorum zeto her doktara ki buna ün yapanlarda dahil güvenmeyin.Ben sağlık sektöründe çalıştığım halde neredeyse yanlışa düşüyorduk anneminde beyninde çıkan kisti Türkiye'nin en ünlü prof.u Acıbadem üni.sinin rektörü pek sayın olmayan Necmettin Pamir ameliyat edelim dedi ve hemen ardından ameliyat tutarını söyledi.Bi kaç radyologa mr ları gösterdim ve onlar buna gerek olmadığını söyleyince cerrahpaşadan prof.Mehmet Yaşar Kaynara gittik ve sonuç annem 2 yıldır ameliyat olmadan çok sağlıklı bir şekilde yaşıyor.Ben bu sektör içindeyim ve bilinçliyim, neredeyse annem 40-50 bin uğruna kesilip biçilecekti ki beyin riskli bi op. Allah size yardımcı olsun kesinlikle hayatınızla ilgili önemli bir karar söz konusuysa başka bir uzmana başka bir hastaneye daha gidin derim. Sağlıcakla kal ...

  YanıtlayınSil
 17. canımmm çok geçmiş olsun dikkat et kendine sana bişey olursa biz hergün kimin kıyafetlerini inceleriz:) o gülen güzel yüzün hiç üzülmesin inş:PPP

  YanıtlayınSil
 18. çok geçmiş olsun zeynepcim, kendine dikkat et...

  YanıtlayınSil
 19. hay allahım! çok biliyorlar.. tek dertleri kesip biçmek. geçmiş olsun canım..

  YanıtlayınSil
 20. çok çok geçmiş olsun da, göz kapağı düşüklüğü nasıl bir şey ki zeto, ilk kez duyuyorum ben?!

  YanıtlayınSil
 21. geçmiş olsun canım ama gözlerin gayet güzel ben bi düşüklük göremedim.

  YanıtlayınSil
 22. Moda Kuşu sağol canım korkucak bişi yokmuş iiyim şimdi.

  Sezgicim teşekkürler tatlım umarım biter artık bunlar daraldım bi çünkü sağol canım.

  Adsız sorma zaten kaç doktor gördü halada görmeye devam ediyo.Sizde en iyisini yapmışsınız sen bu işin içinde olduğun için tabii daha biliçlisin benimde amcam doktor o sağolsun hep yönlendirdi yoksa nolurdu bilemiyorum.Teşekkür ederim canım.

  papatyacım sağol hayatım artık bi koruma altındayım zaten.Merak etme canım buralardayım ben incelmeye devam:)

  Cerencim teşekkürler canım dikkat ediyorum artık annem sağolsun başımda sürekli:)

  Sedacım öle valla başka bişi bildikleri yok neyse geçti herşey sağol tatlım.

  Sophie'nin dünyası canım çok sağol.Böle göz kapağın yarıya iniyo istemsiz geri kalkmıyo her zamanda olmuyo öle değişik bişi canım ya.

  dollycim teşekkürler canım.Her zaman olmuyo bazen akşamları oluyo bazen sabah uyandığımda süreklilik gösteren bi durum diğil canım ondan farketmemişsindir.

  YanıtlayınSil
 23. zeto inanmıorum okuyunca bi elim ayağım dolandı gözüm doldu bi garip oldum Allah korusun nazardan saklasın ya nese devamını okuyuncada içim rahatladı.çok geçmiş olsun zetom.çok dikat et kendine.Allah beterinden saklasın balım çok öperim

  NİL

  YanıtlayınSil
 24. Nilcim canım benim korkma hayatım geçti hepsi merak edilcek bişi yok postlara ara vermiştim bunlarla uğraşıyodum neyse şimdi moralimde düzeldi yeniden döndüm sahalara:)Çook öperim tatlımm

  YanıtlayınSil
 25. Çok geçmiş olsun Zetocum, allahtan korkulcak birşey çıkmamış şimdi iyimişsin, sevindim, bu hastalık konularını internetten araştırmamak lazım walla!

  YanıtlayınSil
 26. Canım benim önce çok korktum neyse ki önemli bişey değilmiş. Geçmişler olsun, Kafana takıp moralini bozma sakın. Hastalıklar hepimizden uzak olsun inşallah :)

  YanıtlayınSil
 27. Posh Butik teşekkürler tatlım iyiyim şimdi evet evet kesinlikle bakmamak lazım.

  Yeşimcim korkulucak bişi yokmuş canım teşekkür ederim tatlım.Takmıyorum artık yoksa öle vakit geçmiyo valla.Uzak olsun valla canım.

  YanıtlayınSil
 28. Zeto'cum canım benim,uzundur buralarda değildim,senin bu yazını geç gördüm.Çok geçmiş olsun canım,bir daha da olmasın inşallah.Nazar değmiştir;)Neyse aramızdasın ya yine,her şey yolunda ya:)
  Öpüyorum seni...

  YanıtlayınSil
 29. Aman geçmiş olsun. Sağlık konularıyla ilgili benim de acı tecrübelerden sonra öğrendiğim bir şey var, birden fazla doktora gitmek önemli, "second opinion" almak lazım, tamam, ama bir de bu doktorların farklı uzmanlık alanlarında olmalarında fayda var. Kesip biçmeye meraklı doktorların genelde cerrah olması tesadüf değil! Eee, elinde çekiç olan her şeyi çivi görürmüş... Mesela bu beyinle ilgili rahatsızlıklarda beyin cerrahının yanısıra mutlaka bir nörolog ve kist vs varsa bir medikal onkologla görüşmekte fayda var. Geçmiş olsun!

  YanıtlayınSil
 30. Coşkuncum teşekkürler.Göz doktoru başta olmak üzere,nörologlar dahil herkes gördü beni nerdeyse o konuda bi sıkıntı yaşamadık ama işte biri denk geldi bozdu moralleri.Neyse şimdi herşey yolunda korkulcak bişi yokmuş ya en önemlisi o.

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme