Dr. Martens

Dr.Martens'in floral botlarıyla ilgili yazdığım yazıda en kısa zamanda edineceğimden bahsetmiştim.Ama öncelik benim için rugan modellerindeydi.İnternette araştırırken karşıma Yeşil Kundura çıktı ve başladım hemen her şubesini aramaya.Ankarada olmadığını öğrenince sitesine göz attım hemen ve iyikide atmışım aradığım botu buldum üstelik süper indirimli fiyatıyla.Bu iki modeli hala stokta olanlar tabii numaraları pek kalmamış.Benim tercihim tabiiki de bordo olandan yana oldu üstelik aldığım gün kargoya verdiler ertesi gün elime geçti.Şimdi kombin yapılıp giyilmeyi bekliyo botlarım.Fiyatı 240TL'den 119TL'ye düşmüş.Dr. Martens arayanlara duyrulur.

CONVERSATION

5 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. canım geçmişler olsun sana çok. şuan herşeyin yoluna girmesine sevindim. Devam kaldıgın yerden

  YanıtlaSil
 2. aynı sorun bende de var tatlım ama doktorlar direk ameliyat yapma meraklısı...şimdiye kadar bu konuda çok büyük şikayetlerim olmadığı için bende ameliyata karşıyım tabiki de...sen yaptırmayı düşünmüyosun ve en iyisini yapıyosun ;)

  YanıtlaSil
 3. Moda(e)ratorcüm teşekkürler canım iyiyim şimdi tam gaz devam artık:)

  j.d. ama canım bu düşüklük insanın sinirinide bozuyo öle sakin kalamıyosun belli bi zamandan sonra ama evet yaptırmam yaptırmıycamda.

  YanıtlaSil
 4. Bayıldım fıstığım, iyi yapmışsın almakla bordo sana çok yakışıyor :) Fiyatı da süper. Artık kombinlerini bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 5. Yeşimcim teşekkürler tatlım.Giydimde hala çekilemedim bi türlü en yakın zamanda inşallah:)

  YanıtlaSil