Ana içeriğe atla

Sonbaharla Bağcıklı Botlara Merhaba
H&M,Tommy Hilfiger, Madewell,G.H Bass,Dr.Martens koleksiyonlarında yer alan bot ve bootiesler de bu sene bağcık detayı fazlasıyla kullanılmış.İlk görseldeki H&M booties'in satış fiyatı 49.95$ mış.Sanırım H&M Türkiye'ye açılır açılmaz kapış kapış ilk ayakkabılar gidicek.Eğer diz üstü çizme modeli istiyorum derseniz sondaki Tommy botun fiyatı ise 498$. Benim hedefim bu sene bir Martens sahibi olmak eğer sizde istiyosanız fiyatı 160$ e tabii modellerine göre fiyatı değişiyo.

Yorumlar

  1. Canım ben de az önce Jimmy Choo'nun botlarına bakıp,postladım.Bu sene muhteşem tasarımlar var değil mi? Cüzdanları gömmek lazım bir çukur kazıp yoksa battığımızın resmidir:)

    YanıtlayınSil
  2. Canım yaa gömmek için geç kaldım ben:)Batmaya başladım şimdiden:) Ben yandım sen yanma canım:))

    YanıtlayınSil
  3. Bu tarzı çok seviyorum ya ben:)

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)