Şimdi Haberler

16 Eylül 2010 tarihinde İstanbul’da bir alışveriş şenliği olarak gerçekleşecek “Fashion’s Night Out’a” City’s Nişantaşı da ev sahipliği yapıyor. Gece 24:00’e kadar sürecek alışveriş ve indirimler ile bu görsellik şölenine ortak olun…

Müşterilerine kaliteli alışverişin yanı sıra ev sahipliği yaptığı etkinliklerle de eşsiz hizmetler sunan moda ve yaşam merkezi City’s Nişantaşı, yine çok konuşulacak bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Eylül ayında gerçekleşecek Uluslararası Fashion’s Night Out etkinliğinde saat 24:00’e kadar tüm mağazaları ile kapılarını açıyor.


City’s Nişantaşı, sürpriz isimlerin katılacağı geceye, düzenlenecek moda etkinlikleri, sürpriz indirim fırsatları ve sürpriz etkinliklerle merhaba diyecek. Türkiye’nin ve Avrupa’nın sayılı alışveriş merkezleri arasında yer alan, moda ve yaşam merkezi City’s, şehrin en prestijli noktası Nişantaşı, Teşvikiye Cadde’sinde; büyüleyici mimarisi, tüm yaş ve gelir gruplarına hitap eden ulusal ve uluslararası birbirinden özel markaları, keyifli cafe&restaurantları ve benzersiz hizmetleriyle bir “life Sytle Center” olarak konumlanıyor.

Amerika'nın ünlü markası Kenneth ColeNew York, Avrupa’daki ilk mono brand mağazası olan Class Roberto Cavalli, erkek hazır giyiminde dünyanın en seçkin markaları arasında yer alan ünlü Fransız markası Daniel Hechter, aksesuar ve çocuk ürünleri koleksiyonuyla dikkat çeken, Pinokyo'nun yaratıcısı Bartolucci gibi birçok dünya markasının yer aldığı mağazaları ile City’s Nişantaşı CityLife sinemaları, 6 katlı 1600 araç kapasiteli 7/24 açık otoparkı ve sunduğu özel konsept ile konuklarını bu özel geceye bekliyor.


Etkinlik, City's, İstinyePark, Bağdat Caddesi ve Şişli Belediyesi’nin katkılarıyla Nişantaşı’nda gerçekleşecek. Kaliteli hizmetin adresi, moda ve yaşam merkezi City’s Nişantaşı 16 Eylül 2010 akşamı ziyaretçilere keyifli zamanlar yaşatacak.

Kaynak:City's Nişantaşı

CONVERSATION

4 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. tam anlamıyla gidilesi bir etkinlik gibi:)

  YanıtlaSil
 2. keşke bütün mağazalar, hep daha uzun süre açık kalsa.. :)

  YanıtlaSil
 3. aa cok sevındım bu habere kapılar herkese acıkmı pekı?

  YanıtlaSil
 4. Handecim herkese açık bu etkinlik İstanbullular durmasın bence:)

  berilcim keşke keşke:)

  CMOS bencede canım Ankarada da olsa böyle şeyler keşke.

  YanıtlaSil