İstanbul-Cumartesi


Cumartesi günü kahvaltıdan sonra soluğu Taksimde aldık tabiikide ilk durağımız Beyoğlu İş Merkezi oldu.Ankara'nın kurak havasına alışkın biri olarak İstanbul'un nemli sıcağında bunaldım yapış yapış dolaştım bütün gün.Saçlarım da bi o kadar papaz oldu çareyi topuz yapıp gezmekte buldum.

Düz ve baskılı t-shirtlerin bir çoğu 5 ila 10 TL arası değişiyo ama hep gördüğümüz bildiğimiz t-shirtler var.Çok güzel elbiseler var ama fiyatları 40TL ve civarı niyeyse bu sefer öle çok ucuz şeyler bulamadım o fiyata olanlarıda almadım sonuçta yeni sezon almak daha mantıklı.


Beyoğlundan elim boş dönerken tek umudum Terkos oldu.Terkos da baya güzel şeyler buldum hem fiyatları iyiydi hem de modelleri.

Bu sıcakta dışarda durmaya fazla dayanamadık ve hemen kendimizi eve attık.Zaten Cuma dan beri 5 tane alışveriş merkezi gezen ben kapalı alanlardan bi tiksinmeye başladım(Kanyon,Metro City,Astoria,Akmerkez,Profilo).Kadıköy pazarına gidemedim,Log Butiğe uğrayamadım düşündüğüm çoğu şeyi yapamadım ama mutlu mesut döndüm.Yüzümde sürekli bi tebessümle gezdim durdum kısacası ben İstanbulda çoooook eğlendim.

CONVERSATION

10 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Hayatımmm hoşgeldinmnnn!!!belli ne kadar eğlendiğin ağzın kulaklarında çok tatlııı çıkmışsın tatlımmm:)peki biz ne zaman görüşüyoruzzz ben özlerim hemen seniii:)

  YanıtlaSil
 2. Ben hic terkosa gitmedim ama cok duydum bir kismet olmadi oysa ki Istanbul u iyi gezerim ayni senin gibi durmam yerimde =)

  Son resimden belli baya bir sicak soz konusu sanirim oralar ayol koca istiklal bos! =)

  YanıtlaSil
 3. astoria yerine cevahir'e gidebilirdin belki,bende kostur kostur gittim astori'a ama husran ila cıkmıstım :)

  YanıtlaSil
 4. Hayatım biz gene buluşalım bu hafta iş çıkışı uzun uzun sana dedikoduları anlatıyım hayatımmm:) Sende Bodrumu anlat bana:)Bende özledim canımm ama en çok kolları:)))

  Zuzucum canım git muhakkak ben seviyorum ve gerçekten güzel şeyler var giyince hemen koyucam:) Canım sorma herkes akıllı benim gibi saf değiller öle güneşte çıkmıyolar:))

  balgözlükız canım Astoria ya gezmek için gitmdim aslında arkımın iş yeri hemen oranın yanı onu beklemek için gittim e tabii gezdim azcıkta çok bişi yok gerçekten:)

  YanıtlaSil
 5. Terkostan aldıklarını göster ama bize :)

  YanıtlaSil
 6. kozmetikperisi göstericem canım giyip göstericem ama hergüne bi kombin:)

  YanıtlaSil
 7. canımcım hoşgeldin. çok iyi yapmışsın valla annem buralarda olsa bende takılırdım sana. neyse havalar soğusun gideriz belki;) neler aldın merakla bekliyoruz:)

  YanıtlaSil
 8. ahh benide at oralara kaybederim valla kendimi çok cici olmuşsun tatlım topuzda çok hoş hani:)

  YanıtlaSil
 9. Esracım hoşbulduk canımmm:)Canım gidelim tabii ben zaten yerimde pek durmak istemiyorum artık:)Canım oooo neler aldım neler yarından itibaren başlıyorum gösteriye:)

  Cemrecim kaybediyosun kendini ama sıcaktan bi sersemleşiyosunda o zaman idrak edemiyosun bişi:)) Atıyım hayatım senide sende kaybet bi kendini:)

  YanıtlaSil
 10. Ben de gitmek istiyorum İstanbul'a :) Ne güzel gezip gelmişsin canım.

  YanıtlaSil