Fall Denim Trend

1-Yamalı Jean:Panelli jean olarak da bildiğimiz bir kısmı farklı kumaştan yada farklı renkten oluşan kotlar bu sene çok moda.

2-Düz Kesim Jean: Ne yırtık ne lekeli sadece düz klasik.Paçalara doğru darlaşan hatta paçalarda fermuar bulunan, fermuar olmayanlarda ise bilekten kıvrılan jeanler kış için yerini almaya çoktan başladı.

3-Baskılı Jean:80 lerin asit yıkamalı jeanleri bu kışda karşımıza çıkarken buna ek olarak değişik baskılarda yer alıyor.


4-Skinny Kargo Jean:Eskiden bol giydiğimiz kargo pantolonlar darlaşarak vücut hatlarını ortaya çıkarıyo ve Hollywood ünlüleri sayesinde bu kışda yerini almayı başarıyo.

5-Boyfriend Jean:Aslında tam boyfriend bolluğuna sahip olmayan bu jeanler eskiden annemizin giydiği jeanleri bize hatırlatıyo hafif bol ama asla çok uzun diğil.Herşeyle kombin yapılması en kolay jeanlerin başında yer alıyo.

6-Renkli Jean:Bu kış renkli jeanlere merhaba diyicez demiştim ve işte bu kışın renklerine bürünen her model ve kumaştan jeanler karşımızda.

7-İspanyol Paça:70 lerin İspanyol paçaları yüksek belle birleşerek geri döndü hippi,bohem tarzını sevenler bu kış mutluğu yakaladı.

CONVERSATION

6 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. hayatımmm jeanlere karşı özel bi ilgim var biliosun o yüzden bu yazını çok sevdim:)şu ispanyol paçalara bi alışmam gerek sanırım:)

  YanıtlaSil
 2. 2 ve 6 tam benlik :) İspanyol paçalar da yüksek belli olmasaydı tam süper olacaktı :)

  YanıtlaSil
 3. paylaşım için teşekkürler, ben de baskılı jeanlerle ispanyol paçaları tercih edeceğim :)

  YanıtlaSil
 4. Şu yamalı Jeanler geçen seneden beri sinyal veriyordu hatta asitli kotlar popüler oldu ama yamalılar olamıcak heralde diyordum ki senden aldım haberleri, ben çok sevdim yamalıları, hatta denemek lazım çok güzel şeyler çıkar :)
  düz klasik kotlardan o kadar çok var ki bende bıkmıştım artık, ii bu sene bol bol giyerim...
  ispanyol bir tane istiyorummm çok özledim onları :)

  YanıtlaSil
 5. Hayatım alış bak bu sene çoook çıkıcak karşımıza:)

  Yeşimcim sanada düşük belli olanına bakalım canım alışman kolay olur canım:)

  beril öke gülen ne demek:) Baskılı jean benimde bulmam lazım hatta kendim bile yapabilirim sende güzel tasarlarsın ne dersin:)

  Maticim ben aldım hemen bi ispanyol paça giymelisin sende gerçi İzmirin sıcaklarında bu pek mümkün olmayabilir.Şimdilerde yamalı jean arayışındayım bulursam haber veririm sanada canım:)

  YanıtlaSil
 6. 2 VE 5 HEP TERCİH ETTİĞİM MODELLER ÖZELLİKLE LEVİS 501 ÇOK BOL BOYFRİEND ÇOK GÜZEL DURUO ZETOCUM..1 ve 4 pek tarzım diil giyemem baskılı jean ve renkli olanlarda da sanırım çok zor beğenirim leoparlı olmasında o baskılar=))) banu alkan yaşar alptekin gibi dolanırım=)))

  NİL

  YanıtlaSil