Çorabım Olmadan Asla

1-Dizüstü Çoraplar: Geçen sezon kendini yavaş yavaş gösteren ama bu kış fazlasıyla gözler önünde olucak bu çoraplar mini etek ve şortlarla kombinleyip çizmelerle ve babetlerle tamamlayabiliriz .


2-Dizaltı Çoraplar: Liseden itibaren hayatımıza giren dizaltı çoraplarda dizüstü çoraplara alternatif olarak yerini alıyor.Botların üzerine kıvırmak ise çok trend.


3-Soket Çoraplar:Artık açık ayakkabıların içine giyilen çoraplarda değişime uğradı daha bi renklendi desenlendi.Oxfordlarla da kullanılan bu çoraplarda paçaları katlamak en önemli detay.Bırakın çoraplarınızı herkes görsün.


CONVERSATION

5 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. çorapları ben de çok seviyorum, diz üstü çorapları çizmelerle kombinlemek de favorim...

  YanıtlaSil
 2. hepsi çok güzel gözüküyor. bence erkekler rengarenk çoraplar giyemiyor diye üzülmeliler:):)

  YanıtlaSil
 3. ayy bu kesinlikle benim post'um:))dizüstü dizaltı her türlü çorabı giyinmeyi okdr çok seviyorum ki yağmur yağsada bir an önce giysem diyorum:)zetocugumun koyduğu örneklerse benim çoraplar konusundaki hevesimi iyice artırıo:)umarım bu sene okuldaki kimsenin yeni çorap kombinlerinden haberi olmaz:))şimdiden aklımda bir sürü kombin var keske havalar brz yagmurlu olsa da hem serinlesek hemde yeni kombinlerimizi deneyip hevesimizi alsak..eminim sende öyle düşünüosun hayatımm:)

  YanıtlaSil
 4. Toplanın kızlar hep beraber çorap alışverişine gidiyoruz:))) Sonra Did'e DIY'letmek lazım ama:)

  YanıtlaSil
 5. Artık çorap giymek istiyorummm :) Eğlenceli çoraplara bayılıyorum :)

  YanıtlaSil