Ana içeriğe atla

Sonbaharda 'Pırasa' Saçlar

Bu sonbahar saçlarımız düm düz pırasa gibi olucak.Saçlar ortadan ayrık ve orta boy dikkat.Bir çok defile de öne çıkan saç modeli bu olarak gözüküyo.Bu arada stil için ipuçlarını yakalamakta mümkün.Boyna dolanan fularlar,tüylü botlar,diz üstü çizmeler ve leopar gene karşımızda.

Yorumlar

 1. Bugünleri de gördüm ya... ölsem gam yemem :)
  Doğal saçım moda olmuş!
  Ortadan ayrılan ve orta boy pı-ra-sa :)
  Azcık kestirdim mi tamamdır.
  Hem kırıklar da gitmiş olur, negzel.
  Hahhaaaayt! :)
  Yıl benim yılımdır, açılın.
  Tara-çık yapıcem bu sonbahar-kış :)

  YanıtlayınSil
 2. Sittirella ohh senden alası yok bakıyorumda:) Eskiden benimde pırasaydı şimdi dalgalandı bu sene ben 'out' oldum sen 'in' dönemini mutlu mutlu yaşa:)

  YanıtlayınSil
 3. Ben hiç "in" olamayacak mıyım :( Düz saçlı olamam ki ben:(

  YanıtlayınSil
 4. Sevgicim olursun canım seninde 'in' olduğun yada olucağın zamanlar olucak ben haber vericem sen merak etme:)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)