Ana içeriğe atla

Fall/Winter White

Yazın sıkça kullandığımız beyaz renk bu kışada damgasına vuracak.Zürefanın düşkünü beyaz giyer kış günü sözleri artık mazide kaldı.Bu renkleri kullanmanın en zor tarafı çok çabuk kirleniyo olmaları ama olsun kirlenmek güzeldir.

İndirimler başlamışken ben sonbahara yönelik alışverişe de başlamış bulunuyorum.Yazın kışlık kışın yazlık almak gibi bir huyum var.Baktım krem ve beyaz renkler moda hemen %70 indirimden faydalanıp Mangodan bunları aldım.

Akşam havanın serin olmasından dolayı fırsat bilip giydiğim uzunn merserize tuniğim ve yırtık boyfriend krem kotumu çok sevdim.Kışın bu kombini de ayağıma postallar, kollarıma kolluklar takarak yapmayı planlıyorum.Size her zaman ki tavsiyem tek mevsimlik değil dört mevsimlik kıyafetler alın.

Tunik:Mango
Kot:Mango
Ayakkabı:Converse
Çanta:Accessorize

Yorumlar

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)