Kristen Stewart New Hair30 Haziranda gösterime giricek olan filmi iple çekerken Kristen Stewart yeni saçlarıyla çıktı karşımıza.Her zaman bakıp bakıp bi eksiklik var bu kızda ne diyip duruyodum bi türlü bulamıyodum halada bulmuş diğilim:) Yeni saçlarıyla havalı olmuş biraz ne dersiniz?

CONVERSATION

4 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. ya aynen kızda bi sıkıntı var ama çözemiyorum ben de, duruşu mu bakışı mı anlayamıyorum, oysaki güzel bi kız ama tam anlamıyla kullanamıyo sanki bu güzelliğini, bi değişik :) filmde fln daha iyi görünüyo bence :)

  YanıtlaSil
 2. cnm sıkıntı gülümsemesinde bööle sürekli bi off yine mi siz ifadesi var suratında doğal gülse halbuki güzel bi kız yani...ama saçları güzel olmuş ben beğendimm off filmede cuma gidices bi an önce cuma olsaa

  YanıtlaSil
 3. Ben saç modelini beğendim :)

  YanıtlaSil
 4. Ya hakikaten bir sikinti var bu kizda:) yani tek tak bak hatlarda bisey yok butun bakiyorum ne bu eksiklik diyorum aynen ya. galiba havasi mi yok ne? Bir de bu vampir muhabbetine daldi:)) iyice bole agir gozler baygin:))) belki de ondan romantik komedi oynatsinlar bak hicbiseycigi kalmaz:))

  YanıtlaSil