KedsKeds ayakkabılar iddasız modelleriyle bize sade bir şıklık yakalamamızı sağlıyor.Düz modellerinin yanı sıra yaza özel farklı çeşitleriyle karşımızda.Pötikare,çizgili,batik desenlerine bürünmüş kimi zaman da tasarımcılar el atmış bu modellere yazılar çıkmış ortaya.Şimdilik sadece düz modellerini bulmak mümkün umarım yakın bir zamanda bu modelleride görürüz.

CONVERSATION

4 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Keds'e bayılırım ve mutlaka her yaz başında iki çift alırım. Dolgu topuklu olanlardan aldım en son. Çok rahatlar ve baya da şıklar. Ayrıca çok dayanıklı ayakkabılar. Ben yıkıyorum bile. Rahatına düşkün olanlara tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 2. Begonvilli Ev canım benim henüz hiç olmadı böle değişik modellerini bekliyorum bende almak için umarım yakın bi zamanda gelir yurdumuza:))

  YanıtlaSil
 3. Sevgili Zeto, geçen yıl Antalya'da iki mağazada vardı. Konyaaltı Caddesi'nde ve Işıklar'da. Ancak bu yaz başında artık gelmiyor dediler, hayalkırıklığına uğradım ben de. Bendeki modeller, dolgu topuklu ve birinin burnu kapalı, diğerinin açık. Düz siyah ve bej üzerine desenli.

  YanıtlaSil
 4. Begonvilli ev canım kedsler boynerde de satılıyo belki bulabilirsin orda.Hımm ben o modellerini görmedim canım burda yok sanırsam.

  YanıtlaSil