İş Yerinde Neler Giymeli

Bankada,Kamuda yada özel sektörde çalışıyorsanız ve resmi kıyafetler giymeniz zorunluysa işte size bu yazın modasına uygun bir kaç alternatif.
Takım elbiseler iş yerlerlerinin vazgeçilmez kıyafetlerdir.Bu yaz takım elbiseler reklendi.Bu kadar canlı olmasada renkli takımları mutlaka denemelisiniz.
Şort-Ceket ikilisini günlük yaşamda kullanmaya alışmışken iş hayatımıza taşımakta çok kolay olucak.Mevsimsel renk tonları ve hafif kumaşlarla böyle güzel bir görüntü yakalamanız mümkün.Blazerlar iki düğmeli dikkat.
Trench elbiseler bu yazın favorilerinden biri.Özellikle belden kuşaklı modelleri ve askeri renkleri sıkça görüyoruz.Hem şık hem modern bi hava yakalamak istiyorsanız bir trench elbise edinmenizde fayda var.

Dökümlü bluzlar elbise ve takımların tamamlayıcı.Yüksek belli bol pantolarla en güzel tamamlanan bu bluzlar sofistike havasıylada ayrı bir güzellik sağlıyor.

Tulumlar mat renklerle ve klasik çizgileriyle karşımıza çıkıyor.Tek bir kemerle yakalanan şıklık göz doldurmaya yetiyor.

Temizliğin, saflığın simgesi beyaz elbiseler yazın gelmesiyle beraber ortaya çıkıyor.Drapelerle, pililerle bütünleşiyor.Bu renk elbiselerde kaliteli kumaşlar tercih sebebi olmalı.

CONVERSATION

3 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

  1. biz şort-ceket kombinine bayıldık
    hem çok şık hem de yaza son derece uygun

    YanıtlaSil
  2. Sort ceketle,beyaz elbise beni benden allldiiii

    YanıtlaSil