Ana içeriğe atla

İş Yerinde Neler Giymeli

Bankada,Kamuda yada özel sektörde çalışıyorsanız ve resmi kıyafetler giymeniz zorunluysa işte size bu yazın modasına uygun bir kaç alternatif.
Takım elbiseler iş yerlerlerinin vazgeçilmez kıyafetlerdir.Bu yaz takım elbiseler reklendi.Bu kadar canlı olmasada renkli takımları mutlaka denemelisiniz.
Şort-Ceket ikilisini günlük yaşamda kullanmaya alışmışken iş hayatımıza taşımakta çok kolay olucak.Mevsimsel renk tonları ve hafif kumaşlarla böyle güzel bir görüntü yakalamanız mümkün.Blazerlar iki düğmeli dikkat.
Trench elbiseler bu yazın favorilerinden biri.Özellikle belden kuşaklı modelleri ve askeri renkleri sıkça görüyoruz.Hem şık hem modern bi hava yakalamak istiyorsanız bir trench elbise edinmenizde fayda var.

Dökümlü bluzlar elbise ve takımların tamamlayıcı.Yüksek belli bol pantolarla en güzel tamamlanan bu bluzlar sofistike havasıylada ayrı bir güzellik sağlıyor.

Tulumlar mat renklerle ve klasik çizgileriyle karşımıza çıkıyor.Tek bir kemerle yakalanan şıklık göz doldurmaya yetiyor.

Temizliğin, saflığın simgesi beyaz elbiseler yazın gelmesiyle beraber ortaya çıkıyor.Drapelerle, pililerle bütünleşiyor.Bu renk elbiselerde kaliteli kumaşlar tercih sebebi olmalı.

Yorumlar

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)