Çorap Ansiklopedisi

Bu yıl çoraplar hayatımıza hızlı bir giriş yaptı ve tüm dengeleri biranda değiştirdi.Özellikle açık ayakkabı içine giyilen çoraplar çok konuşuldu.Defileler de sıkça yeraldı.Peki bu çorapları nasıl kullanmalı kaç kategoriye ayırmalı.İşte cevabı... 


Neutral Çoraplarla Kısa Botlar:Yazın botlarımızı kışın olduğu kadar sık kullanmasakda açık renk nötr çoraplar tercih etmeliyiz.Aydınlık bir görüntü vermesi bizim için önemli ayrıca çorapların boyu ne çok kısa ne çok uzun olmalı.

  
Retro Renkli Çoraplar: Rengarenk çoraplarla hem çocuksu hem de şık bir hava yakalamak mümkün.Zarif ayakkabılarla giymek en iyi sonucu vericektir.50 li yıllara dönüşü sağlayan bu çoraplar soket olmalıdır.Dizüstü Çoraplar:Eskiden babaannelerimizin giydiği bu çoraplar kışa damgasını vurdu.Yazın da dizüstü çoraplar ince çeşitleriyle karşıma çıktı.Eteklerle ve tulumlarla en iyi kombinlenen bu çoraplara daha sert ayakkabılar eşlik ediyor.


Gri Çoraplar:Bu yıl en çok tercih edilen çorap rengi gri oldu.Örgülüsü,dökümlüsü,kendinden desenlisi.Açık ayakkabıların kurtarıcı rengi ve çorabı diyebilirz.Soket hariç her modeli kullanılabilir.

CONVERSATION

4 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Ben cok severim rengarenk mus coraplari =) Birde miu miu nin o tasli coraplari ah onlara biterim becerekli Zeto'm sen yapabilirsin kesin kisin hazir ol isterim bir cift diz ustu tasli corap =)

  YanıtlaSil
 2. zuzum sen söle hemen yapıyım ben tatlım renkleri sölemen yeterli canım:)

  YanıtlaSil
 3. harika bi yazı olmuş canım..
  çok güzel birleştirmişsin hepsini.
  ben en çok rekli çorap ve gri çoraplardan yanayım..
  dizüstü çoraplarıda kesinlikle giymesini bilene çok yakıştırıyorum..

  YanıtlaSil
 4. Beyaz Büyü teşekkürler canım:)Çok doğru tespitler öpüyorum:)

  YanıtlaSil