Ana içeriğe atla

Yaaap-Çıık

Yapımı en kolay, sıkılınca, sıcaktan bunaldığımızda sanırım çoğumuzun yaptığı şey saçlarını toplamak oluyo.Ben özellikle tepeden toplayıp bi kaç el hareketiyle de kolayca bi topuz yapabiliyorum ister dağınık ister düzgün olsun farketmez önemli olan topuz olsun.Ünlülerimizde böyle düşünenlerden onlar da günlük yaşamların da ve davetlerde topuz tercih etmişler.Bu yazın en çok kullanılıcak modeli olmaya hazır haydi iş başına.

Yorumlar

 1. benim saçlar çok uzun.bu yüzden yazın hayat kurtaran modelim budur...hele deniz kenarında falan topla gitsin..

  YanıtlayınSil
 2. Canım bu yap çık topuzlar benim hayat kurtarıcım resmen:)

  YanıtlayınSil
 3. Nilgüncüm benimde en sık kullandığım model özellikle yazın rahatlığıda başka bi güzel:)

  Gizzycim hayatımm bilmezmiyim senin o meşhur topuzlarını Bodrumdayken aynanın karşısına geçip deniyodukya sırayla:))

  YanıtlayınSil
 4. Hayatım bu topuzlar özellikle işe geç kaldığım günlerde bneim tam kurtarıcım. :))) Süper paylaşım olmuş işe sürekli geç kalanlar için:))))

  YanıtlayınSil
 5. Pridecım canım her derde deva bunlar:))

  YanıtlayınSil
 6. Sabahları "Aman geç kaldım"
  Yazın "Of çok yandım" modelim :O)
  Süper kurtarıcı ve şık saç modeli :O)

  YanıtlayınSil
 7. Handecim çok güzel anlatmışsın durumu başka söze gerek yok:)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)