Ana içeriğe atla

Twitter

Evet bugün itibariyle Twitterı açmış bulunmaktayım.Edacım sabah request göndermiş bende dayanamadım hemen üye oldum.Bütün blog camiasıda orda ooo çok eğlenceli:) Bana artık kontör de dayanmaz sponsor bulmam lazım en acilinden:) Sizde beni takip etmek isterseniz ZeTooooo yazın karşınıza çıkarım:)

Yorumlar

 1. Aradim seni ama bulamadim Zeto :/ Benimki cheerfuldemet ; beni eklesene sen ; ordan ben de seni ekleyeyim ;)

  YanıtlayınSil
 2. Ekledim hayatım:)

  Pambukcum sağol tatlım senide alalım böle:)

  YanıtlayınSil
 3. Oooo süper bu işi çok sevdim ben ya:)

  YanıtlayınSil
 4. twitter follow butonu koysan super olur. ben bulamadim seni :(

  YanıtlayınSil
 5. Koyıyım canım hemen ben bulıyım seni:)

  YanıtlayınSil
 6. ben de bi türlü adapte olamadım bu twitter olayına.. üyeyim ama hiç girmiyom.. ekliyim seni zetocum.. bi de ordan kaynatalım bakalım.. :)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)