Terlik Süsleme

Alışveriş-Cininde ve Cho da gördüğüm bu terliklerden yapıcağımı Flip Flops yazımda görmüştünüz.Henüz işleme geçemediğimi çünkü istediğim gibi bi plaj terliği bulamadığımı belirtmiştim.Arkadaşım Seda bu yazımı okumuş ve hemen beni aradı.'Zeto ben bunlardan geçen yaz yaptım hatta balayında giydim dedi' bende resimleri yolla fikir olsun herkese dedim ve işte o resim elime bugün geçti.Kurbağalar sanırım anahtarlık ya da oyuncak bilemedim bi ama boncuklar bilezikten çıkartılmış onu öğrendim:) Sedacım bi güzel süslemiş püslemiş işte ortaya bu güzel terlik çıkmış.Şimdi bunu görünce daha bi heveslendim ilk fırsatta yapıcam bende Sedacım sende takipte kal beni:)

Kaynak:Alışveriş Cini

CONVERSATION

7 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. wauww çok begendim yaa!! hic böyle hünerlerim yok :D cok tatlılar!!
  Eminim sende birbirinden güzel modellerle süslersin :D merakla bekliyorum

  YanıtlaSil
 2. cho'da ben de görmüştüm,ama gereksiz bir fiyat vardı üstlerinde.yapılması çok güzel olur hemde kendi zevkine göre,şimdiden kolay gelsin sana canım :)

  YanıtlaSil
 3. evt ya choda gereksiz pahalıydı insan flip flopa o kadar vermek istemio o yüzden hayatımmm sen hemen yap bi taneee de görelimmm:)

  YanıtlaSil
 4. Chunlicim yaparsın hayatım sende niye yapamıycan:) İnşallah bi başlasam seri üretime geçerim gene:)

  balgözlükız canım evet çok pahalı gereksiz bi terlik için.Kolları sıvama zamanı şimdi:)

  YanıtlaSil
 5. Hayatım ayakkabı alanında ihtisas yapan sensin canım sen yap önce seninkileri görelim ben gezmekten ve spordan fırsat bulamıyorum hayatım:)

  YanıtlaSil
 6. Çok sevimliler :) senin yapacaklarını da merakla bekliyorum canım :)

  YanıtlaSil
 7. Yeşimcim fırsat bulursam yapıcam inşalllah bekle canım:)

  YanıtlaSil