Saturday-Sunday

Cumartesi şenlik günüydü Bilkent şenliklerine anca akşama doğru katılabildik öncesinde gene gezdim ve alışverişe devam ettim. Hava o kadar soğuktu ki donduk resmen pazar günü hasta olmuş bi şekilde kalktım ve halada öle devam ediyorum.İşte karşınızda içmiş ve dağılmış ben:)


Pazar günü hasta halimle gene sokaklardaydım ben evde duramayanlardanım.Fularım gelmişti ama takmaya fırsat bulamamıştım sonunda taktım.Çilekten aldığım delikli taytımıda giydim ve gene attım kendimi sokaklara.

Kot gömlek: Yeşim
Fular: ebay
Tayt: Çilek
Babet: Zara

CONVERSATION

10 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. bahar şenlikleri dönemi başladı desene :)
  havalar daha tam ısınmadı, burada da akşamları rüzgarlı oluyor...hastalık havası tam, aman dikkat :)
  pazar kombininde çok tatlı ve şık olmuş ;)

  YanıtlaSil
 2. sefan olsun oh oh :)gezelim tozalım bencede

  YanıtlaSil
 3. Çok yakışmış taytın bebek :) güle güle giyin.

  YanıtlaSil
 4. Hep o festler soguk olur zaten o kadar senelik okul hayatimda bir kere sicaga denk gelmedim.. Geceleri cene illa bir carpacak =)

  Taytini ayri sevdim :)

  YanıtlaSil
 5. geçmiş olsun ama bilkentin mayfestine gitmeden olmaz herseye değer :)ah ah ah çok özledim

  YanıtlaSil
 6. Matisseracım başladı ve o hızlada bitti:) Öğrencilik günlerime geri döndüm bi kaç saatliğinede olsa hasta oldum ama olsun değdi:)

  moda_kesh canım şimdi gezmiycezde ne zaman gezicez dimi:))

  Dostum teşekkürler açılmaya başladım yeniden:)

  Zuzucum ay canım evet ya hep soğuk hep soğuk hatta bi ara hep yağmurlu oluyodu neyse bu sene olmadı ucuz atlattık:) Teşekkürler canım.

  Today ı am the stylist sağol canım evet gitmeden olmaz zar zor girdik ama olsun:)Özlenmiycek gibi diğil canım.

  YanıtlaSil
 7. o kdr kıskanmısım, o kdr kendimden gecmişim ki mayfest postlarını okumaktan.. sinirimden yorumu bile yanlıs post2a yazmısım.. :) cok cici olmussun kuzucum. özlemişim walla. en son 2006a gitmiştim:) yaşlanmışız azizimmm:) ben oturup takı toka DIY yapacagıma, patik örim en iyisi.. :) hehehe

  YanıtlaSil
 8. Güneşcim çok alemsin gördün bende gülüp duruyorum okudukça:) Canım bende giderken mırın kırın ediyodum ama ii oldu yeniden canlandı bu bünye:) Daha dur patik zamanı değil sen dıylara devam et:)

  YanıtlaSil
 9. Off taytına bittim çok yakışmış.. Ayrıca bi tarzda takılıp kalmıyorsun :) gayet free böyle devam. (:

  YanıtlaSil
 10. Benim Dünyam teşekkürler canım çilek butikten aldım hala var elinde haberin olsun:) Evet ben sürekli tarz değiştiriyorum sabit kalamıyorum bigün spor bigün klasik oluyorum ruh halime göre:)Teşekkürler tatlım:)

  YanıtlaSil