Gece Elbiseleri

Yaz geliyo mezuniyetler,nişanlar ve balolar yaklaşıyo.Herkesi bi ne giyicem telaşı sarıyo.Renklere ve modellere karar verilemiyo uzunn bi araştırma bizi bekliyo.Benim tercihim her zaman uzun elbiselerden yana olmuştur daha bi asil durduğunu düşünürüm gerçi kısa elbiseler de daha bi modern oluyo ilk çelişki  işte burda başlıyo.Ardından sıkıntılı bi konu  elbisenin kesiminin nasıl olucağı ve rengi.İşte burda devreye saç ve ten renginiz giriyo ona göre seçim yapmanız bi nebzede olsa kolaylaşıyo.Şimdi bu konuya benim nerden geldiğimi merak edenler benim de yakında gerçi çok yakın değil ama olsun çok da uzak da değil özel bir günüm olucak ve şimdiden ne giysem telaşına düştüm:) Bunun için de kızlarla organizasyonlara şimdiden başladım.

Abimin düğünün de bu elbiseyi giymiştim rengi ve modeline hayran kalıp almıştım kuyruklu olması ise ayrı bi güzelliğiydi.Bu modelde benden size fikir olsun:) Çok yakın da butiklerdeki elbise modelleriyle de karşınızda olucam.

CONVERSATION

8 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. 4. elektirk mavisi elbiseye bayıldım. sarısın acık tenlı oldgugumdan bana gder gbim.. tabı benım bı gece elbısesıne deil, bi gelinliğe ihtiyacım var su anda.. :) ayrıca seni fotoda tanıyamadım, dmeekki sac rengı insanı ne kdr cok degiştiriyormus..

  YanıtlaSil
 2. guneşcim bence de sana çok güzel olur o elbise ama gelinlik lazımmış sana sen bakma bunlara:) Evet canım saç rengi direk değiştiriyo beni:)

  YanıtlaSil
 3. uzun elbiseler beni bıdık ve yaşlı gösterecek hissine kapılırım ve hep kısa tercih ederim, halbuki bacaklarım da vücut oranıma göre kalın...ama bir kere deniycem :)
  sana da çook yakışmış, bu arada koyu renkli halinde çok güzel :)

  YanıtlaSil
 4. şu anki saç rengi gerçkten çok yakışıyor sana elbisene bayıldm hala bulma imkanmz var mı nerdn almştn :)

  YanıtlaSil
 5. Matisseracım öle düşünme zayıfsın sen eminim çok güzel durucaktır sende de denemelisin canım teşekkürler hayatım:)

  deryacım karumdan almıştım 2. katta merdivenlerden çıkınca hemen sol tarafta hala var canım hatta başka renklerinide getirmişler haberin olsun.

  YanıtlaSil
 6. kırmızı sırt dekolteli elbiseye bayıldım..senin elbisen çok yakışmış, hatta laf aramızda gelinden rol çalmışsın :)))

  YanıtlaSil
 7. ben istbldym ama :(

  YanıtlaSil
 8. Nilgüncüm teşekkür ederim canım:)) Çok güldüm:)

  Deryacım zaten İstanbuldan geliyo hepsi eminim bulursun orda da.

  YanıtlaSil