Beachy WavesBu sene salaşlık kıyafetlerimizin dışında saçlarımıza da yansıdı.Eskiden olduğu gibi kıvır kıvır maşayla yapılan saçlar yok.İri iri dalgalar bu sene hakim.Nasıl mı yapıcam diyosanız işte böyle izleyin,öğrenin ve uygulamaya geçin. Good Luck:)

CONVERSATION

5 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. vaav süper kolay bişeymiş ben maşayla yaparken hep annemin küçükken yaptığı lülelere benzetiyorum böyle iri dalgalar olmuyordu bu güzelmiş :)

  YanıtlaSil
 2. Benim normal saçım böyle zaten :) Hatta kurutma yöntemime göre daha da kıvrıladabiliyor :) Genelde de sorarlar maşa mı yapıyorsun diye. Yaptığım da oluyor ama o daha küçük dalgalar halinde oluyor. Kendi saçım ise daha iri dalgalı ve hacimli. Maşa saçlarımı ağırlaştırıyor.

  YanıtlaSil
 3. aaaaa benim bugünkü saçlarımın aynısı...moda olmasına çok sevindim zetocum çünkü normal maşadan daha çok seviyorum bu görünümü :))

  YanıtlaSil
 4. Ben anlamadım sanırım yetersiz geldi bana. Ben öyle yapınca lüle oluyor tek farkı biraz daha kalın parçalar almak mı?

  YanıtlaSil
 5. Zetocum, bende böyle dalgalı ama dağınık görünümlü saçlara bayılırım, bu hafta düzleştiriciyle dalga yapmayı yeni keşfettim aynı böyle duruyor, saçlarım artık daha hacimli görünüyor, herkese tavsiye ederim :)

  YanıtlaSil