1 Ay

Tam tamına 1 ay var benim denize yada havuza girmeme şu 1 ay da yeni bi sisteme geçiş yapıyorum şu gün itibariyle.Öncelikle bugün hiç sigara içmedim bu bi başlangıç olabilir.Adam gibi kahvaltı yaptım ve bol bol su içiyorum benden beklenmedik hareketler bunlar.Düzenli olarak spora başlıyorum haftada 5 gün hedefim.Sebze ve meyve ağırlıklı beslenicem.Artık hergün yeni diyet programımlada karşınızda olucam tabi olabilirsem.
Bu arada metabolizmanın en hızlı olduğu saat 5 civarıymış o saatlerde tatlı yememizi öneriyo uzmanlar benden sölemesi.

CONVERSATION

17 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. BRAVO :)sen bu hırsla başlayıp hiç bozmadan yaparsan kesin 3-4 kg garanti verirsin :)7 ayda 17 kg veren ben arkandayım zetocum yürü beee :))

  YanıtlaSil
 2. bence diyete gerek bile yok oldukca güzel görünüyorsun zaten :) Ama saglık icinse bilemem :)

  YanıtlaSil
 3. balgözlükız canım bakalım nolucak ben aslında spor yapıp normal yiyenlerdenim o zaman kilo almıyorum hiç şimdi yanlarımı vermek istiyorum bi o derdim var bakalım nasıl olucak.Teşekkürler canım desteğin için:)

  Chunlicim teşekkürler tatlım biraz yanlarım zayıflasın istiyorum hemde böle detox gibi olsun istiyorum ondan canım bu çaba:)

  YanıtlaSil
 4. canımmm birbirimize destek olalım o zaman:):):)ben haftaiçi iimde haftasonu bozuyorum diyetimi:)

  YanıtlaSil
 5. Olalım hayatım benim bozma gibi bi durumum olamaz sanırsam çünkü engin de diyette ona koçluk yapıyorum ben:))

  YanıtlaSil
 6. Zetooo sigarayı mı bıraktın sen?? Gelip hemen başlatabilirim istersen :)

  YanıtlaSil
 7. Didoş almıyım ben mümkünse böle bi esti bana midem bulanıyo niyeyse bi.

  YanıtlaSil
 8. kişiden kişiye göre değişir metabolizmanın hızlı olduğu saatler... tam olarak bir saat verilemek ama genelde öğle yemeği öncesi daha hızlıdır... az az sık sık yavaş yeme kuralını unutmayın az az sık sık yeseniz bile yavaş yemezseniz hedefinize daha yavaş ulaşabilirsiniz.

  sevgiler.

  YanıtlaSil
 9. dyt.kelebekdiyeti demek ki gazetede okuduklarımız tam doğru bilgileri yansıtmıyo.Yavaş pek yiyemiyorum az az sık sık konusunda sıkıntı yok bakalım onada alışmam gerekicek.Teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 10. kuzum senin rejim yapmana gerek yok ki! Gayet iyi gözüküyorsun valla, he sağlıklı beslenme için ise amenna ama kilo vermene hiç gerek yok bence...

  YanıtlaSil
 11. Posh Butikcim çok tatlısın canım:) İyi gözüküyorum da yanlarım işte bunaltıyo beni bikiniden fırtlıyo ona deli oluyorum ondan bu çaba:)

  YanıtlaSil
 12. herkes kendi olması gerektiği kiloyu daha iyi bilir tabi ama bize gözüken bunaltıcı bir durum yok yani söyleyelim:) sigarayı bırakma konusunda da ayrıca tebriklerr cnm mucukss

  YanıtlaSil
 13. Posh Butikcim izleyicilerim sıkıntı yok diyosa yoktur o zaman:)) Teşekkürler canım da belki tek tük içerim benim sağım solum belli olmuyo pek bu konuda çünkü:) Desteğin için sağol tatlımmm mucxxx:)

  YanıtlaSil
 14. Tatlım Allah yardımcın olsun. Benim de tatile gitmeme çok az zaman kaldı. Hala bel çevremi inceltemedim :(

  YanıtlaSil
 15. Yeşimcin sağol tatlım zor valla bu iş dün spor yaptım bugün gene devam.Sen annesin annelerin ihtiyacı olmaz:)

  YanıtlaSil
 16. :) Kuzum sağol ama ben kedi annesiyim ;) o da annelikten sayılırsa dert etmeyeyim :)

  YanıtlaSil
 17. Yeşimcim anne annedir ben onu yavrudan sayıyorum dert etme sen:)

  YanıtlaSil