Takma Kirpik

Takma kirpik deyince benim aklıma gelen ilk isim tabiki de Kim Kardashian oluyo.Ama tabi tek o kullanmıyo :)Takma kirpikler bir çok ünlünün tercihi bi aralar ben de kullandım ama ne kadar rahatsız bişi olduğunu görünce tek tek yolmaya başladım.Sağlam kirpiklerimde takmalarla birlikte gidince içim cız etti.Görüntü açısından muhteşem bi güzellikte olduğuna herkes hemfikirdir sanırsam.Şimdiye kadar hiç bütün halinde denemedim nasıl kullanılıyo fikri olan varsa tecrübelerinizi bekliyorum.

CONVERSATION

10 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. ilk kirpik deneyimim yılbaşı gecesi oldu :) ondan sonrada bırakamadım takmadan duramıyorum şimdi :)feci alışkanlık yapıo söliim :) önemli olan kirpikten ziyade yapıştırıcı benim kirpiklerim eylure markaydı tabi tak çıkar artık takılamaz duruma geldiler :) yapıştırıcısını hala kullanıyorum , yani aslında kirpiktense yapıştırıcısının önemi var dandik kirpikleri bile bi güzel uyguluyorum hatta bunla ilgili bi post hazırlıyodum bende :)

  YanıtlaSil
 2. bende parça parça halinde olanları hiç kullanmadım tek parçaları kullandım ama benım kırpıklerım zaten gür ve uzun olduğundan kirpiklerim çok ağırlaştı. ama ozel gunlerde bol fotograf cekılecek gunlerde kullanmalı. Hem emınım parça parçalardan daha rahattık takıp çıkarması

  YanıtlaSil
 3. cnm ben kullanıyorum bütün halinde olanları gece iki kez taktım şimdiye kadar...takmak bir eziyet her seferinde 5-10kez yamuk olduğu için söktüm bi daha taktım ama sonuçta kirpikler çok güzel duruooo!!!

  YanıtlaSil
 4. Kızlar ben de becerebilicekmiyim acaba pek bi merak ediyorum zaten lens var gözümde bide kirpikler öle olunca sanki bi batıyo gibi geliyo bana.Ama deniycem bütün olanlarını çook teşekkürler tecrübelerinizle bilgilendiriniz beni çook öpüyorum sizi:)

  YanıtlaSil
 5. bendede lens var bebişim batma falan yapmıyor

  YanıtlaSil
 6. Ben takmadım hiç ama taktığımı sanan çok kişi oldu :)

  YanıtlaSil
 7. Pelincim ben kıllanıyorum heralde batıyo diye uyuzum azcık o konularda:))

  Sound of the Rain seninki daha iiymiş canım benimde öle olsaymış keşke:)

  YanıtlaSil
 8. ben de düşünüp duruyordum zetocum çok önemli bi yere değinmişssin sağol:)

  YanıtlaSil
 9. kürk mantolu madonnacım bende aydınlatıldım sende ne mutlu bize:)

  YanıtlaSil
 10. TEK TEK TAKILANLARI OLDUĞU GİBİ, BLOG KİRPİKLER DAHA REVAÇTA, BEN MAKYÖZ OLARAK GELİNLERE BLOG KİRPİK ÖNERİYORUM NEDENSE. DAHA GÜZEL DURUYOR GİBİ GELİYOR. FLUFFY DOĞRU SÖLÜYOR MARKA NE OLURSA OLSUN YAPIŞTIRICI ÖNEMLİ. AYLIK HAFTALIK VE GÜNLÜK OLARAK 3 ÇEŞİDİ VAR. TAKIN BOL BOL :))

  YanıtlaSil