Ana içeriğe atla

Madonna Dolce&Gabbana'yı çok Sevdi
Dolce&Gabbana için güneş gözlüğü tasarlayan Madonna ekibe bir katıldı pir katıldı.Harlemdeki çekimler de gene Madonna boy gösteriyor, reklam kampanyalarının yıldızı olmaya da doymuyor.Madonnaya genç bir erkek eşlik ediyo konusu ne, nasıl bi renklam henüz bilgi sızdırılmamış.Dalgalı saçlarıyla  dapdar siyah elbisesinin içinde sıkışmış gibi dursa da o Madonna unutmayalım.Nasıl bi reklam çıkıcak ortaya bekleyelim ve görelim.

Yorumlar

 1. nasıl dahi bi kampanyadır bu hem D&G'ye süper geldi hem Madonnayı gençleştirdi resmen. :)

  YanıtlayınSil
 2. Bu fotoğrafları birisinin "sızdırdığını" düşünüyorum ve zaten fotoşoplanıp geldiğinde bambaşka şeyler göreceğimize eminim :)

  YanıtlayınSil
 3. Pinkpowder öle canım Madonnayla tam gaz devam:)

  Koraycım sızdırma yok biraz araştırma sadece:) Evet yeni halini bende merakla bekliyorum:)

  YanıtlayınSil
 4. Yok sızdırmaktan kastım, bu fotoğraflar nette dolanıyor ya hani.. bu şekilde Madonna'nın bi gözü kapalı falan,komik durumdayken ortalıkta geziniyor olmasını söylemiştim ben :)

  ama bakalım, işlem bitsin, sonunda neler göreceğiz , bekleyelim :)

  YanıtlayınSil
 5. İşlem bitince senden daha detaylı öğreniz artık benden bu kadar:)
  Ay canım ben yanlış anlamışım bugün durdu da beynim biraz:)

  YanıtlayınSil
 6. Mwha sorun değil :)

  Evet, görür görmez bir Madonna hayranı olarak paylaşırım :)

  YanıtlayınSil
 7. madonna'ya can kurban ama o bacaklar nası o kadar ton ton gözükebilir??

  YanıtlayınSil
 8. Handecim çekimlerden diye düşünüyoruz.

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)