Kot Parçalama!

Sonunda haftasonu geldi bi rahatladım biraz dinlenmek lazım.Uzun uzun zaman önce Bershkadan aldığım düz olan bu kotu bi güzel yırtmaya başladım.Kırptım kırptım hızımı alamamışım ki sağ bacağı biraz fazla yırtık olmuş :) Olsun yaz geliyo nasılsa püfür püfür giyerim düşüncesiyle kendimi avutmaya başladım :) Perosdan aldığım t-shirtümü de giydim iş bitimi hemen kendimi sokaklara atıcam.Bugün Duygucum geldi İstanbuldan kızlar toplantısı da bu haftasonu yapılıcaklardan.Montuma uyuyo diye babamın gözlüğüne de bu günlük el koydum:)

T-shirt:Peros
Kot:Bershka(Modifiyeli)
Ayakkabı:Guess
Mont:Stradivarius

CONVERSATION

11 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Montun rengi de tarzı da çok güzel ;)

  YanıtlaSil
 2. :D güldürdün çok, ama fena da olmamış hakkaten püfür püfür giyersin hem çook tatlı görünüyor, montunda son moda, haki renk, gözlüklerle süper uyumlu olmuş ;)

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel olmuş çokk yakışmış.Sağ bacağın için firkete kullanabilirsin.Daha önce denemiştim sarı olanlardan.Buyrun bloğumda mevcut.ama bçylede çok hoşş olmuş canımm.Rengide çokgüzel güle güle giy.Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 4. Doorstepping canım teşekkür ederim:)

  mkblkonsept teşekkür ederim.İyi fikir aslın da ben de yama mı yapsam diye düşündüm sonradan da vazgeçtim sevdim böle yırtıp pırtık olmasını:)

  Matisseracım canım teşekkürler.Gerçi bugün hava bi soğuk üşücek bacacıklarım:) Yaza kadar rafa kaldırmak lazım:)

  YanıtlaSil
 5. aa aklıma süper bi fikir geldi, mkblkonsept firkete demiş ama, o apolet için kullanılan ince zincirlerden alıp oraya alt alta zincirler de takabilirsin çok havalı durur ;)

  YanıtlaSil
 6. içine belki renkli şu çiçekli külotlu çoraplardan giyersin gerçi en rahat edemedığım sey pantolon içine çorap giymek :) bütün gün deli gibi kaşınırım :) neyse bu zekice(!) fikri unut :) ben sevdım gule gule kullan

  YanıtlaSil
 7. Ne ile kırptınn :) Çok hoş olmuş cidden.. Üstünde paralansınn dicem ama daha paralanırsa artık mini sort yaparsınn :):)

  YanıtlaSil
 8. Matisseracım yapılabilir aslın da zincir alıyım da bi deniyim bakıyım nasıl olucak.Sağol tatlım:)

  fluffy ben öle daralırım parçalarım sonra o çorabı öle kat kat sevmiyorum ne yazık ki unuttum gitti:) Teşekkürler canım:)

  Tootty bıçakla ince ince kumaşı eskittim sonra zaten parçalara ayrıldı.Teşekkürler canım daha fazla paralanmasın:)

  YanıtlaSil
 9. zeto yırtarken azıcık kendini kaptırmışın galiba tatlım :)) ama çok yakışmış sana herkese olmaz wallla

  YanıtlaSil
 10. Meroşcum sorma elime bıçak alınca dayanamıyorum kesiyorum herşeyi:)) Teşekkürler canım.

  YanıtlaSil
 11. cnm cok hos ayrıca ank olmanda...peros nerdeeeeeeeee

  YanıtlaSil