Ana içeriğe atla

Gömlek Elbiseler


Vanessa'nın bu elbisesini bilmeyen yada görmeyen kalmadı heralde.Her yerde sıkça bu pozuna rastlamak mümkün.Elbisesi hakkında çok da konuşuldu.Ama bir tek Vanessayla kalmadı bütün Hollywoodu sardı bu trend.Kim Kardashian, Kate Walsh da bu trende ayak uydurdu.Farklı kumaş seçeneklerine göre gündüz ve gece kullanımı açısından güzel bir model.Erkek arkadaşlarımızın gömleklerine el atma vakti geldi artık:)

Yorumlar

 1. Kate Walsh'a çok yakışmış, ayakkabılarıyla da ayrı bir seksi kendisi :)

  YanıtlayınSil
 2. kaynak göstermiyorsunuz neden. birde ilk resimdeki tulum, elbise değilki?

  YanıtlayınSil
 3. pinkpowder doğru söylüyosun gerçekten ayrı bi havası var kadının:)

  fundacım kaynak göstermemin özel bi sebebi yok sorarsan sölerim herşeyimi sölediğimi gibi ayrıca tulum diğil dikkatli bakarsan görürsün.

  YanıtlayınSil
 4. çok seviyorum ben bu işi:)

  YanıtlayınSil
 5. bu sene gömlek elbiselerden yeni sezonda çokça görüyorum..yaz akşamları için ideal olsa gerek:)

  YanıtlayınSil
 6. Sedacım ben de seviyorum erkek ark gömleğini kaptım bile:)

  zeynepcim ben de gördüm bugün heryerde güzel gerçekten.

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)