Cumartesi-Pazarİş bittikten sonra kendimi sokaklara atıcağımı sölemiştim ve attım.Tunalı turu yaparken bu taytı gördüm ve hemen kaptım öğleden sonra bu kombinle günü tamamladım.Üzerimdeki fileyi terzime diktirdim modelini şöle bi anlatmam yeterli oldu 5 dk verdi hemen.Nasıl giyiniyim diye düşünürken bu tayt kurtarıcım oldu bi anda.
Bütün gün şaşkın bakışlara da maruz kaldım halkımız henüz yırtık şeyler görmeye alışık değil bakalım ne zaman alışacaklar da yadırgamayan gözlerle bakıcaklar merakla beklemedeyim.
Pazar günü biraz rahatsızdım akşamüstü anca dışarı çıkabildim.Titanların savaşına gittik.Mitolojiyi seven biri olarak çok beğendim 3D olması ise ayrı bi güzelliğiydi.Cumartesi de Çok Film Hareketler Bunlara gittim.Zaten Çok güzel hareketler bunları zevkle izliyodum filmi de çok başarılı buldum.İzlemeyenlere bu iki film tavsiye edilir.Sponge bobum da beni hiç yalnız bırakmadı beraber gezdik:)

Tayt:Gümüşsoy Pasajı
T-shirt:H&M
File:Ben tasarladım
Sweat:Zara

CONVERSATION

5 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. zetocum cadddede dolaşabilirsin kimse bakmıyor :) Havalar güzelleştikce kanı kaynıyor insanın giyinmek daha zevkli değil mi:)

  YanıtlaSil
 2. Moda(e)ratorcüm keşke İstanbul da olsam da dolaşsam:) Ankara daha hazır diğil canım tuhaf tuhaf bakıyolar niye baktıklarını da anlıyamıyorum yani:)

  YanıtlaSil
 3. cnm istanbulda diil caddede olsan :) çünkü istanbulda başka semtlerde sadece bakılma diil laf yeme durumların %100 malesef... maganda her yerde maganda :( kıyafetine ben bayıldım ! :)

  YanıtlaSil
 4. fluffycim teşekkürler canım haklısın valla napıcaz bilemiyorum artık ben.

  fashionist teşekkürler canım:)

  YanıtlaSil