Ana içeriğe atla

Converse:Durdurabilene Aşkolsun

Converse sürekli  kabuk değiştirmeye devam ediyo,sınır tanımıyo.Her geçen gün de yeni yeni desenleriyle karşımıza çıkıyo.Bu en çok beni mutlu ediyo sanırsam çünkü inanılmaz bi bağ var aramızda.Nasıl diye sormayın bambaşka işte :) Blondie seriside özel üretimmiş sınırlı sayıda varmış haberiniz olsun ülkemizde mevcut mu değil mi bilemiyorum.Ben bakarken bile zevk alıyorum bunlara.

Yorumlar

 1. ben beyaz üstü siyah benekliyi sevdim en çok:)bi de yan tarafında beneğin üstüne zımba gelmiş orası da nazar boncuğu gibi duruo sanki:)

  YanıtlayınSil
 2. Bende onu sevdim hayatım dalmaçyalı gibi:) Çok öperim seni ben

  YanıtlayınSil
 3. bende düz beyaz alacaktım ama bunları görünce kararsız kaldım çok sevimliler

  YanıtlayınSil
 4. My makeup Story canım aynı fikirdeyim:)

  cemrecim düz beyaz gene sen herşeyle uyuyo eskiyince sende desen çizersin:)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)