Boyfriend Jean

Bu aralar military olan herşeye takmış durumdayım o yüzden canlı renkli kıyafetlerimden eser yok şimdilik.Ceketi Sosyete pazarından bulmuştum hemen kaptım.Benzerini Zara da gördüm iiki de almışım kardayım :) Boyfirend kot aldım dün normalde vardı ama bu diğerlerinden biraz farklı beli yüksek pek alışık olmasamda yüksek bele yamalarına vuruldum ben :) Salaş olması da ayrı bi güzelliği unutmadan paçaları da kıvırdık.

T-shirt:Zara
Kot:Zara
Ceket:Sosyete Pazarı
Ayakkabı:Guess

CONVERSATION

14 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. şahsen şu boyfriendlere pek alışamadım ama yakışana güzel duruyor yani.yiğidi öldür hakkını yeme :) ceket ise kesinlikle karlı çıkmışındır,pazarlara kesinlikle burun kıvırmamak lazım :)

  YanıtlaSil
 2. Dostum ben senin military halini çoook seviyorum (her halini seviyorum o ayrı :) mucxx

  YanıtlaSil
 3. hayatımm boyfriend kotu görünce hemen paçalara baktım kıvrık mı die:)çok şeker olmuşsun yine seeen:)

  YanıtlaSil
 4. balgözlükız seviyorum pazarları gezmeyi böle ucuz şeyler bulunca mutlu oluyorum:) Teşekkür ederim bi dene sen de bak vazgeçemiyceksin sonra bu kotlardan:)

  Dostummm teşekkür ederim ben de seni seviyorum:)

  Gizzycim hayatımmm sağol:) Hemen kıvırdım kaçar mı;)

  YanıtlaSil
 5. cnm buda bnm kotumm ya inanmıyorum :)sana da cok güzel yakışmış ama cnm güle güle kullan :*

  YanıtlaSil
 6. kota bayıldım çok serseri :)

  YanıtlaSil
 7. yine cıvıl cıvılsın çok tatlı olmuşsun.:) Bu military ceketler bir zamanlar yine modaydı, o zamanlar siyah bir tane almıştım, çok cılkı çıkmıştı, bi kenara atmıştım.iyi ki birine vermemişim giyiyorum bende, modeli çokk güzel :)) sana da çok yakışmış... pantolonun yamalarına bende bayıldım >.<

  YanıtlaSil
 8. Ayshenur teşekkür ederim canım kaçırsam üzülürdüm:)

  esinspiration bugün öyle olasım vardı başarmışım demekki:)

  Matisseracım teşekkür ederim canım.Benim de vardı eskiden annem artık modası geçti diye vermişti zorla şimdi mecbur almaya:)Sen de ii yapmışsın da saklamışsın hadi giy de görelim:)

  YanıtlaSil
 9. kota bayıldım cnm kombinde çok yakışmış ayrıca devaaammm zetttoo :))

  YanıtlaSil
 10. Minicim teşekkürler canım bu ara kıtlık var ondan hep beni görüyosunuz:)

  YanıtlaSil
 11. sosyete pazarı derken zetocum? hangisi? sahalara yeniden dönüş yaptım da.. :P ankaranın tozunu dumanına attırırım artık.. antalyada sus pus oturdum 2 yıl, burda tutmayın beni..:)

  YanıtlaSil
 12. Güneşcim canım Ümitköy de dekocity var canım orda sosyete pazarı kurulu her çarşamba,Cumartesi ve Pazar günleri bak muhakkak güzel şeyler oluyo:)

  YanıtlaSil