Spora Devam


Erkek arkadaşım 1 aydır beni spora gitmemem konusunda sabote ediyodu.Hayır kendi başıma gidicem ama spor çantamda onda kaldığı için hiç bi şey yapamadım.Neyse sonunda bugün ikna edebildim kendisini.Beraber gittiğimiz için onsuzda gitmemi istemiyo işler iice sarpa sarıyo olan bana oluyo spor yapamıyorum.Sanmayın ki sağlık için spor yapıyorum gerçi sağlımıda düşünüyorum tabi ama kilo olayı hepimizin derdi dengeyi korumak lazım.1,5 saat sonraki halimi düşünüyorum ter içinde kalmışım dalağım şişmiş,ağzım kurumuş,dilim dışarı çıkmış üstelik hamlamışımda.Acaba yeniden 5 kilo kaldırabilirmiyim derdine düştüm.Zaten şort mort giyemiyorum bi de o daraltıyo beni.Spor hocasıda ayrı bi cins sürekli bizi takip ediyo yoklama yapıyo sanki adam sürekli bi hesap soruyo işin yoksa bide onla uğraş.Devamlı bi saçımın rengini değiştirdiğim için ordaki insanlar bide beni bunalımda sanıyo.Off off şimdiden bi yoruldum ben.

CONVERSATION

8 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. yalnız spora göndermeme ne tanıdık geldi bana:P İstanbul şubeside burada:))

  YanıtlaSil
 2. Ay canım sende mi:)) Çözümü var mı canım bu işin malum sen tecrübelisin:)

  YanıtlaSil
 3. değişmeyen tek şey o oldu biliyormusun kaç yıldır aynı bu saatten sonra değişmez zaten:))

  YanıtlaSil
 4. O zaman bende kaderime boyun eğiyim:)

  YanıtlaSil
 5. Mimin var http://pell-in.blogspot.com/2010/03/bavulumun-icindekiler.html ^.^

  YanıtlaSil
 6. valla benimki de öldürsen gelmez, parasını verdim 1 senelik 2kere gelmedi. bense haftada 3 gidiyorum canı isterse, sen git ben gelmicem diyor zaten :)Nereye gidiyorsunuz bu arada cnm özel değilse?

  YanıtlaSil
 7. Bu arada bunun çözümü bu kdr güzel olmaman, bi de havuza fln giriyorsan hemen bi yüzücü mayosu alman ve genelde kadın derslerine giriyorum demen; pilates yoga fln :))

  YanıtlaSil
 8. LittleDumBlonde ben genellikle kardio yapıyorum,mayoda aldım yüzerken daha napıyım:)United Clubs a gidiyoruz canım.

  YanıtlaSil