Spartacus:Blood and Sand
Dizikolik olarak size bu diziden bahsetmeden duramıyacağıma karar verdim.Öncelikle dizi kültürümden bahsediyim:) Lost,Grace Anatomy,Prison Break,Nip Tuck,Kyle XY,Heroes,How ı met your mother,True blood,Vampie diaries,Gossip Girl,Ghost Wisperer,Rome,V,South Park,Merlin izlediğim ve kiminide bitirdiğim diziler.Bu aralar Spartacus ise beni heyecana boğan yeni bi dizi.Bir gladyatörün hayatını anlatan arenalarda dövüş sahneleriyle geçen,sahne geçişleri ve görsel efektleri çok iyi olan bu dizi de başrollerde Andy Whitfield yer alıyo.Zeyna olarak hayatımıza giren Lucy Lawless ise dizinin kahramanlarından biri.Çok fazla kan ve cinsel öğe içerdiğinide ekliyim.Roma döneminde köleliği anlatan bu diziyi izlemenizi tavsiye ederim.

Bu arada dün How I Met Your Mother'ın yeni bölümünü izledim J.Lo nun konuk olarak katıldı bu bölüm çok keyifliydi izlemeyenlere duyrulur.

CONVERSATION

2 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

  1. Ben hiç dizi falan izleyemiyorum ya en son Gossip Girl'un 1. sezonuyla Lost'un 3. sezonunu izlemiştim. Bir ara The Tudors a sariyim dedim olmadı. Bunuda görmüştüm ama çok kanlı ya dayanamam ben

    YanıtlaSil
  2. Kana dayanamıyosan kesinlikle izleme zaten:)Lost sıktı artık ama Gossip Girl bırakılır mı yaa:)

    YanıtlaSil