Piercing'li Günlerimi Özledim

Lisedeyken ön sıramda oturan arkadaşım dilini deldirmişti onun gazına gelip öğle arasında okuldan kaçıp, yemeyip, içmeyip bende burnumu deldirmiştim.Sonra bu furya böle bi devam etti ardından dövmeye geçildi.
O günü asla unutmam kadın pense gibi bişiyle burnumun yarısını kıvırıp haaart diye yorgan iğnesi kıvamında bi iğne geçirmişti ucunda da titanyum piercing uyuşturmadan üstelik gerçekleşti bu işlem.Şimdi düşünüyorumda ne cesurmuşum yada ne aptal :)
Bu piercingleri görünce yeniden bi o duygularım canlandı acaba göbeğimi deldirsem mi demeye başladım.Sırf şu renkli piercingler beni cezbetti.Bi düşündümde renk renk alırımda takarımda yoksa dövmemi yaptırsam off gene bi kafam karıştı.

CONVERSATION

5 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Dostum bi rahat dur hiç bişey yaptırma :) Buarada bu postun şu anımı getirdi aklıma senin gibi burnumu deldirmiştim ama annem 10 dkka sonra elimden tutup deldiğiniz gibi çıkartın çabuk diye burnumu delen talihsiz kişiye geri götürmüştü :) Re-Za-Let :)))

  YanıtlaSil
 2. Bende koşa koşa burnumu deldirip bir sürü hızma almıştım bi aralar. ama sürekli elim takılıyo sağa sola fırlıyodu,uykumda düşmüş oluyodu bende sinirlendim kapattım deliği (:

  YanıtlaSil
 3. Dostum ay çok komiksin anneni o halde bi hayal ettimde baya bi güldüm:)))

  ebcim bende de aynı durum oluştu bide benim öle gümüşe falan alerjim var titanyumdan başka bişi takamıyodum e hep aynı modeldi bide içindeki kancası yüzünden günde 1000 kere hapşırıyodum dengem bozulmuştu çok iyi anlıyorum seni:) Benimde delik kapandı ama izi hala duruyo.

  YanıtlaSil
 4. sen öle hartt diye deldii diyince bnde kulağımı kıkırdaktan deldirmiştim o aklımaa geldi içim bi tuaf oldu 2 ay üstüne yatamamıştım,kendimize acı çektirmeye bayılıoz sanırım :))

  YanıtlaSil
 5. Sehercim o da çok acımıştır.Bi tuhaf oldum şimdi bende.

  YanıtlaSil