Mor-Sarı Kombinim

İki gündür Ankarada çok güzel bi hava var özellikle dün yaz gibiydi bugünde fena sayılmaz.Havanın düzelmesiyle birlikte benimde kombinlerim bi renklendi.Leighton Meesterın dünkü renkli kombininden sonra bende hemen renkli giyinmeliyim dedim.Mor,sarı ve grinin uyumunu sevdiğim için böle bi kombin yaptım .Havaya pek güvenmediğim içinde yağmur botlarımı geçirdim ve çıktım.
Renkli giyinince nedense bi mutlu oluyorum gerçi haftasonu İstanbula gitme planım var birazda onun etkisi heralde.Bana gidilcek güzel butikler,orjinal ürünlerin satıldığı yerleri söylerseniz mutluluğum daha da bi artar.Nereye gidiyim,değişik kumaşlar nerde satılır,beyoğlunda hangi pasajlara gidilir bu tür bilgileri benimle paylaşırsınız çok memnun olurum yardımlarınızı bekliyorum:))

CONVERSATION

6 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Zetooo, ben de bugün aynı renk çorap giydim, bu arada Ankara'da bi yerlerde karşılaşıp pişti olmak var, çok güzel olmuşsun söylemeden geçmiyim :)

  YanıtlaSil
 2. Cerenicuscum bakarsın karşılaşır tanışırız bellimi olur:)Teşekkür ederim canım senin kombininide merak ettim şimdi:)

  YanıtlaSil
 3. Ne güzel olmuşsun, renkli renkli!

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler Narcım seviyorum böle renkli olmayı:)

  YanıtlaSil
 5. istanbul için Geç kalmadıysam bana ulaş sana bi liste verim cnm :)

  YanıtlaSil
 6. Siucum geç kaldım malesef ama bende ii gezdim bi daha ki sefere bekliyorum önerilerini hemen irtibata geçicem senle sağol canım:=

  YanıtlaSil