Ana içeriğe atla

Asmalımescit NUPERA-Hakan YILDIRIM

İstanbulu bi gezdim bi gezdim sormayın gitsin.Şuanda ayaklarım,bacaklarım kısacası her yerim ağrıyo bitmiş durumdayım ama mutluyum resimleri gördükçe hep bi tebessüt var yüzümde İstanbulu seviyorum.
Neler yaptım nereleri gezdim daha sonra resimlerle anlatıcam fotoğraf makinasını İstanbulda unuttum keşke kendimi unutsaydım:)
Elimde yalnız bir kaç resim var telefondan çekilen işte o resimlerden en önemlisi Hakan Yıldırımla çekilen bu resim sağolsun Melikecim hemen bizi aynı kareye soktu:)
İşin aslı bu poz şöle gelişti gece nereye gidelim diye düşünürken İstanbulun vazgeçilmez mekanlarından Nupera oldu tercihimiz.Kapıda beklerken Hakan Yıldırımı gördüm içeri girdi hemen peşinden bizde tabii.Öncelikle Nuperadan bahsediyim size yazın terasıyla İstanbulu kanatları altına alan bu mekan kışında kapalı 4 bölmesiyle insanı mest eden cinsten.Her bir kısmında farklı çalan müzikler ve dekorasyonuyla bir mekandan daha fazlası.4 mekanı tek tek gezerken yeniden Hakan Yıldırımı gördüm Melikeyle hemen yanına gittik konuştum biraz ve işte bu kare çıktı ortaya keşke biraz daha sessiz olsaydı da şöle doya doya bi moda hakkında konuşabilseydim olsun bu da güzeldi.Çok eğlendim çok içtim çok mutluyum:)

Yorumlar

 1. herşeyi boşverdim üzerindeki süper :)

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim Siucum Marilyn'nin hepsi çıkmamış ama alt kısmına doğru daha bi güzel:)

  YanıtlaSil
 3. Olsun olsun anlaşılıyor :)

  YanıtlaSil
 4. hernekadar resim az bulanık olsada muhteşem gülüşü etkilememi cnm çok şeker çıkmışsınız, siuye katılıyorum bluz harika durmuş :)

  YanıtlaSil
 5. Fashion Minicim sağol canımmm malesef telefonla çekebildik anca bu kadar oldu:)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)