Suri Üşümüyo mu?

Katie Holmes bi güzel çizmesini paltosunu giymiş minik kızı Suri'nin elinden tutmaya çalışıyo.Bi yandan da kar yağıyo.Suri Şemsiyesini almış,atkısı,beresi,montu herşeyi yerli yerinde peki o ayakkabılarına ne demeli.Altı lastik bi ayakkabıyla kış günü sokakta gezmek ne kadar mantıklı ki bu gezen 3 yaşında minicik bir kızsa.Valla ben öle bi ayakkabıyla çıkmaya kalksam annem Gestapo gibi peşime düşer düştüğüde yetmez bot giydirmeden bana rahatta etmez.Bilmiyorum bilmiyorum Katie ne düşündü bilmiyorumm...

CONVERSATION

4 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. kuzi burada acik ayakkabiyla dolasan cok var, hatta biraz zorlasan parmak arasi terlikli bile bulabilirsin :) tshirlu, atletli manyaklari ise saymiyorum bile. kuzenin Kanada'dan bildirdi :)

  YanıtlaSil
 2. Kuzicim bu Kanada halkı komple sapıtmış heralde:) Ama kuzi bu Suri daha bebe orda bebeleride mi böle giydiriyo anaları:))

  YanıtlaSil
 3. Kuzim bebelikten boyle giyinecekler ki buyuyunce cibil gezebilsinler. bak bizi kat kat giydirdiler de nooldu. ayni tas ayni hamam..

  YanıtlaSil
 4. Hehehe:)) Haklısın kuzicim benim şimdi durumum vahim kat kat lahana gibi giyiniyorum.Asıl sen ne giyiyosun oralarda merak ediyorum.

  YanıtlaSil