Dövme de Son Moda

Eskiden diye başlıyorum çünkü bildiğimiz klasik dövme modelleri artık geride kalıyo.Tribal desenler,yazılar,figürler derken bu yeni hip akımı herşeyi geride bırakıyor.Modern karakalem çizimlerin bi parçası olan bu desenlerin şimdilerde müdavimi olan çok yaptıran bi daha yaptırıyo.
Ben henüz alışamadım belki küçük bişeyler olsa daha sempatik durur.
Siz nasıl buldunuz???


Picture:stylefrizz

CONVERSATION

9 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. ilk ve 6. fotoğrafta ki gibi olursa güsel...bir de evet illüstrasyonlar dövmelere yansıdı bence daha bi güzel oldu, sana da katılıyorum küçük daha iyi...hiç dövmesi olmayan ve yaptırmaya korkan bir insanım ama yaptırırsam da küçük, sevimli, renkli ve illüstrasyon havasında tercih ederdim heralde :)

  YanıtlaSil
 2. Matisseracım bende senin gibi düşünüyorum bende yaptırmış olmasaydım kesinlik böle miniş bi köpek yada o tarz bişeyler yaptırırdım:)

  YanıtlaSil
 3. ooffff.. içim kalktı yaw :( bayılırım dövmeye..hatta onlarca dövme daha yaptırabilirim ama bu kesikler filan ıyy ürperdim. bazıları ilginç, ama sırtı tamamen kaplayan dövmeleri pek sevmiyorum :(
  6. fotodaki dövme nispeten daha yapılabilir gibi geldi :)

  YanıtlaSil
 4. Dominikacım heralde yeni yapılmış ondan bi dövmenin etrafı ciğer gibi olmuş:)

  YanıtlaSil
 5. amanın bu ne yaw bukadar vücudu kaplayan dövemeler hoş durmuyor ya,,

  sanki küçük bir çocuk eline kalemi almış rastgele resim yapmış gibi duruyor aynı:)))

  YanıtlaSil
 6. off çok kötü ya bir insan tüm hayatı boyunca bunlarla nasıl yaşayabilir anlamıyorum geçen yaz kumsalda bir kız görmüştüm tüm bacağı boydan boya sarmaşık gül deseniydi o aklıma geldi:) kesinlikle benimde tercihim minik boyuttaki şirin dövmeler

  YanıtlaSil
 7. kuru kafa, deniz kızı, çapa, dikenli tel vs o tarz dövmelerden kat kat daha güzel.. bu tarz bir dövmeyi çok yakın arkadaşımla yaptırmaya karar vermiştik, o yaptırdı ben korktum :)

  YanıtlaSil
 8. meraklıbeti:Bütün vücudu kaplayan dövmelere bende karşıyım benzetmende süper:)

  Pink-ada:Canım bu dövme şöle bişi yaptırınca bi daha istiyosun doymuyosun bi türlü o kızda doymamış heralde bütün bacağı kaplamış.Bencede ufak dövmeler daha şirin duruyo.

  Siu:Tarzı farklı o yüzden ilgi çekici.Canım ama bunların içi çok doldurulmuyo ya acımazdı o kadar çok gerçi yeride önemli bel,göbek civarıysa korkmakta sonuna kadar haklısın:)

  YanıtlaSil
 9. ayyyhhhhh içim bi tuhaf oldu..

  YanıtlaSil