Ana içeriğe atla

Specila Drink :ABSOLUT

Dünyaca ünlü ve en iyi votka üretici olan Absolut ürettiği farklı tatlar dışında şişelerin görselliklerine de önem veriyor.

Abolut Rock adı altında üretilen bu şişenin dışı deri üzerine zımbalarla kaplanmış Arkasındaki fermuar sayesinde çıkartılıp kullanıma kaldığınız yerden devam edebiliyosunuz.Görselliği süper olan grup birlikteliğini simgeleyen rock tasarımı sınırlı sayıda üretildi.


Absolut tasarımlarından bir diğeri olan mini bar.Beyaz, gösterişli, mimari teknikler kullanılarak üretilen bu kutu ise çok amaçlı.Kutu açılınca iki bölmeye ayrılıyor.Bir kısmına buz diğer kısmına meyveler konularak servis yapılabiliyor.Bu İhtişamlı kutudan kim içki içmek istemez ki???

Son tasarımı ise maskeli balo konsepti kırmızı payetlerle işli bu şişesi.İç benlikleri ortaya çıkarmak ihtişamlı ve sihirli bir ortam sağlamak amacıyla tasarlanmış.

E bu kadar şey yazıp tarif vermeden de olmaz :)

AC:                                              
2 Ölçü Absolut Votka
1 Ölçü vişne likörü                         
Kola    

Light Night Special 
1 Ölçü Absolut Votka
 Limonlu Soda                              
 Portakal,Limon,Nane (Dilim şeklinde)

Afiyet Olsun / Bon Appétit :)

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)