Ana içeriğe atla

JOVANI & NOVİAS

Hollywood ünlülerinin gece kıyafetlerinin bir çoğunda Jovanı markasını görebilirsiniz.Carrie Underwood, Hillary-Haylie Duff',Selena Gomez,Kim Kardashian, Taylor Swift bu markayı kullanan ünlüler arasında.Mini modellerini tercih eden bu ünlüler bence kesinlikle maxi modellerinide denemeliler.


Uzun gece elbiselerinde tül detayları, güller, tek omuz elbiseler, sırt dekolteleri, plikaşe modeller ve payet işlemeler en tutulan modelleri.(Kırmızı tek omuz olan model favorim) Siz hangilerini beğendiniz???


İspanyol Novias markası ise gelinlik ve gece kıyafetlerinde iddalı çizimleriyle birlikte duyulan bir marka.
Artık gece kıyafetlerini kına ve nişan gibi özel kutlamalarda da bol bol görüyoruz.
Bu modeller sayesinde fikir oluşturabilirsiniz.

Sevgili Dostum Seda da kına gecesinde Novias marka elbiseleri tercih etmiş ve muhteşem olmuş.Saçındaki tokası da Ebru Danyal marka.Göğüsdeki fırfır detayına bayıldım.Daha ne söyleyebilirim ki canım süper olmuşsun mutluluklar diliyorum hayatımmmmmm mucxxxxx:)
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)