İnci Trendi

Eskiden yalnızca öğretmenlerde ve yaşı ilerlemiş bayanlarda görürdük boyunlarındaki bi sıra inci modellerini.Artık devir değişti incilerde sıradanlıktan çıkıp çılgın ve gösterişli modellere büründü.Renklileri,çiçekli modelleri, zincirli modelleri, kurdelalı olanları şu sıralar altın çağını yaşıyo.Kat kat boynumuz ağrıyana kadar takmak ise en popüleri.Ayrıca yalnızca boynumuz değil taçlarımızda incileniyo.Demedi demeyin...

CONVERSATION

4 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. ekonomik ve hızlı moda dediğimiz ürünleri, evladiyelik ve kilit parçalarla zenginleştirme, kalıcı ve klasik olana yatırım yapma, sıradan kıyafetleri takılarla dönüştürüp giyme-kombinleme eğilimlerini seviyorum. mantıklı olan da bu zaten:))
  inci kolye vintage akımı, LBD'nin dönüşü ve statement kolye akımlarından doğdu, ayrıca sıradan bir elbiseyi dediğim gibi değiştirip konuşturuyor:)

  YanıtlaSil
 2. kolyeler çok hoş gerçekten, ama bence bu senenin trendi şık tokalar olacak:) ophelie hats mesela, tasarımları çok hoş, bilstore'dan görebilirsiniz. hem şık hem de klasik bir tarz yakalamak için ideal ;)

  YanıtlaSil
 3. Sedacım bilgilerin için teşekkürler canım:)

  YanıtlaSil
 4. delikız, evet çok tatlılar!:)
  zeto, rica ederim ne demek:) blogun hayırlı olsun, çok sevdim!

  YanıtlaSil