DIY(Do ıt Yourself)- Face

Haftasonu sokaklara attım kendimi yeni yeni şeyler alıyım dıy projelerime hız katıyım diye.Gerçi bu hafta yalnızca 2 tane dıy projem olucak belki aksesuarda katabilirim ruhsal durumuma bağlı :) Önce gittim Kızılaya kumaş almaya bu sefer elbise yapıyım dedim.Benim miniminnacık bi dikiş makinam var böle hap gibi :) O makinayla 3 elbise dikip hala sağlam kalmasına inanamamışken makinam bozuldu.Neyse kumaşı aldım kumaşın üstüne renk katmak için gittim ruganım vari bi kumaş daha aldım böle parlak adını bilemiyorum :) Kumaş yapıştırıcısıda alınca malzemelerim tamamlandı.Makinam bozulduğu içim hemen  terzide ölçülerimi çizerek kenarlarından diktirdim.Sonra üstüne kızın dudak ölçülerine göre ruganımsı kumaşı yapıştırdım.Başınada bir fiyonk yapınca elbisem tamamlandı.Bu sene bodylerde,bol t-shirtlerde yüz ve kız figürlerini bolca gördük benim elbisem birazda pop art tarzı hemen yaptım ve giydim.
İşte size elbisem ve kombinim:)

CONVERSATION

12 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. wuuuu bu benim favorimm süperr mucxx :)

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim Didoşum:)

  YanıtlaSil
 3. Kumas muhtesem, kirmizi rugan kullanma fikride harika.. ;)

  YanıtlaSil
 4. Bir an önce makina düzelsin enfes şeyler gelecek belli buna da bayıldım

  YanıtlaSil
 5. Teşekkür ederim canım:)

  YanıtlaSil
 6. Çok cici bi elbise olmuş ,fakat dudak ve fiyonk detayı da bi harika.

  YanıtlaSil
 7. Eminecim teşekkür ederim:)

  YanıtlaSil
 8. Harikaaa bende isterimm :))

  YanıtlaSil
 9. Merhaba bende ankarada oturuyorum ama hiç böle kumaşlar bulamıyorum =( bna yardımcı olurmusunuz acaba =) Gaye

  YanıtlaSil
 10. Gayecim Bursa Kumaş Pazarından buldum ama böle kumaşları çok getirmiyolar zaten ben aldığımda da 3 metre kalmıştı yalnızca İzmir caddesinde var istersen bi bak.

  YanıtlaSil
 11. Bende oralara bakıyorum ama hiç denk gelemiyorum demekki :( çok üzüldüm şuan :) ama yinede teşekkür ederim .. bide şeyi sorucaktım zımbaları ve vatkaları nereden buluyorsun acaba ?? biraz çok sordum kusura bakma ltfn Gaye

  YanıtlaSil