! Disappointment !


Daha önceden ruganım vari bi kumaş aldığımı sölemiştim.(Daha doğrusu Didom aldı:) Benim onu asıl kullanma amacım t-shirtlere yazı yazmak sesimi öle duyurmaktı.İlk önce bilgisayardan yazı tipini ve boyutunu seçip t-shirtün üzerinde kullanıcağım kelimeleri çıkarttım.Daha sonra kumaşı ona göre kestim.Kumaş yapıştırıcısıyla yapıştırdım.J'adore my bag yazdım( Çantamı seviyorum).Bunu yazma amacım ise altına bi çanta yapıp kokoş bi t-shirt yapmaktı.
Sonra çanta kısmını keçeden ve tülden yapıp üstüne siyah saten gül yaptım.Çantanın sapıda zincirden oluştu.Buraya kadar herşey tamamdı.Ama şöle bi sorun çıktı bu kumaş yapıştırıcısı tam yapıştırmıyo harflerin belli kısımları t-shirtü giyince sallanmaya başlıyo.Bi de rengine ve kumaşın dokusuna karar veremedim umarım kısa zamanda çözerim.Belki çantayıda dikmem yada komple değiştiririm daha spor bi çanta yaparım belki.Anlaşılan o ki gene bana dikiş yolları gözüktü.Bitirip giyince sizlerle son halini paylaşıcam.

CONVERSATION

4 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. fikir olarak çok tatlı ondan emin olabilirsin. ama yazılar daha aralıklı yapıştırılsa ve dediğin gibi daha saplam olsa harika olur. son halini merak ettim:)

  YanıtlaSil
 2. Sedacım t-shirtler hep ufak böle bosbol olsa daha güzel olucak ama bulamadım bulduklarımında kumaşları ince yazılar da sıkıntı çıkıyo napıcam bilemedim bi.Sağol canım moral verdin bana:)

  YanıtlaSil
 3. fikir güzel ayrıca cokda güzel durmuş. kalıcılıgı nasıl olur.

  birçok şey yapılır ama kullanışlı olmadıgında anlamı kalmaz.

  Yıkadıktan sonra yaz bakalım kalıcılıgını ona göre yapıyım bende:)!

  YanıtlaSil
 4. Canım ben alırken bu yapıştırıcıyı en ii marka bu yıkansa bile çıkmıyo dediler bende aldım ne biliyim böle olucağını olmadı dikicem artık.Çantayıda çıtçıtlı yapıcam yıkanırken sıkıntı olmasın diye yoksa benim bu yaptıklarım anca defilelik olur yani:)
  Ben bi deniyim sana haber veririm:)

  YanıtlaSil