Çakma Rapunzeller

Yandan örgü saç modasından daha önce bahsetmiştim ama kasttettiğim tabikide böle rapunzel yada halatım vari saçlar değildi.Bir zamanlar benimde belimdeydi saçlarım.Uzun saç hoş bi görüntü veriyo model açısından sıkıntı çekmiyosunuz bi model uyduramasanız bile en kötü bi sarıp sarmalayıp bi topuz yapıyosunuz, bide kışın kulaklarınızı ve boynunuzu ısıtıyo.Tamam iyi tarafları bunlar gel gelelim kötü taraflarına haftada 1 kutu saç kremi tüketimi sağlıyo, sürekli dolaşıyo, yıkandıktan sonra kendi kurumasını beklersem 24 saatimi alıyo,ayrıca ağırlığıda 2 kg falan civarındaydı heralde tartıda da fazla gösteriyo hiç abartmıyorum bende böle oluyo :) Neyse artık saçlarım orta boy böle dertlerim kalmadı.Asıl konumuza dönersek bu kızların saçlarını hiç beğenmedim rapunzel özentisi gibi duruyolar.Bu kadar uzun saçta bit, kene herşeyde gezer valla.Saçların rengi süper ama modeli korkunç
Uzun saç uğruna böle yaşamaya değer mi??? Siz ne dersinizzz???

CONVERSATION

2 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

  1. o saçın o kalınlıkta ve sağlıkta o kadar uzaması herkese nasip olmuyo malesef, bide üstüne o şanslı azınlıktan iki kişi birbirini bulsun, imkansız..
    bu kızcağızlarda biz türkler gibi çıtçıt kaynak vs gibi diğer o tekniklerden muhakkak faydalanmışlardır diyorum bu yüzden..
    bunlar muhtemelen bi show yada defile sonrası modunda zaten.. bizde olsa kezban deriz direk oda ayrı tabe:)

    YanıtlaSil
  2. Dalincim inan böle azimle uzatan gerçek saçlar biliyorum zaten o yüzden yazdım bu postu yazmışkende biraz çamur attım kızlara:)

    YanıtlaSil